Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik oglasio se povodom tvrdnji Nasera Orića, koje su uslijedile nakon što je u medijima objavljena fotografija na kojoj je pjevač Aca Lukas u njegovom društvu.
Podsjećamo, Naser Orić je ranije izjavio da je Dodik od njega tražio određene usluge. Na to je Dodik odgovorio:
“Koji lažov. Nikad u životu nisam sreo, niti sam zvao, Orića. Ali to su takvi zlikovci, kad mogu da ubijaju, mogu i da lažu.”
NAJČITANIJA VIJEST
Pjevač pronađen mrtav u hotelskoj sobi: Noć prije smrti prekinuo nastup
Orić je potom za “Avaz” kazao:
“Ja sam tražio da se slikam s Acom Lukasom, a Dodik dobro zna da sam i njemu trebao pa je tada zvao.”
Dodik se ponovno oglasio, ovoga puta na platformi X, komentarišući Lukasa:
“Aca Lukas je duboko povrijedio sve nas u Republici Srpskoj družeći se s Naserom Orićem.
Zločini koje su Naser Orić i njegovi vojnici počinili nad srpskim narodom na području Srebrenice i Bratunca bili su monstruozni i zato je Lukas fotografišući se s njim duboko povrijedio potomke žrtava i srpski narod.”
U nastavku je dodao:
“Poslije ovog čina, Aca Lukas je izgubio kredibilitet za svaki budući nastup u Republici Srpskoj, pogotovo na otvaranju zimske sezone na Jahorini.”
NAJČITANIJA VIJEST
Sin ubio majku pa presudio sebi?
Senzacija.ba



