Dejana Dragojević emotivno priznanje o najljepšoj vijesti!
Dejan Dragojević, pobjednik Zadruge 5, objavio je putem društvenih mreža da će postati otac.
Njegova emotivna partnerka, Jovana Stojanović, je u blagoslovenom stanju, a bivši učesnik rijalitija prvi put je javno progovorio o sretnoj vijesti, otkrivši kako je doživio trenutak kada je saznao da će dobiti dijete.

– Osjećao sam se prelijepo, bojao sam se da možda neće biti tako, da će kasniti nekoliko dana, a onda opet razočaranje. Ali hvala Bogu, sve je ispalo kako treba – rekao je Dejan , opisujući trenutak kada mu je partnerka rekla da postoji mogućnost trudnoće.
“Koristili smo toliko mnogo testova”
Kako je ispričao, sve se dogodilo dok je bio u Saudijskoj Arabiji, u petak, tokom Ramazana, na udaljenosti od oko 3.000 kilometara od svoje partnerke.
– To je posebna priča, ali dogodilo se kada sam u petak otišao u Saudijsku Arabiju. Nazvala me je i pokazala mi test, u tom trenutku je još bio Ramazan, a ja sam bio 3000 km udaljen od nje. Neopisiv osjećaj radosti, zahvalnosti. Čak sam joj rekao: “Nemoj me ismijavati, znaš da sam na svetom mjestu”. Jer smo koristili toliko testova i čovjek jednostavno odustane nakon mnogo pokušaja – naveo je Dragojević.
Dodao je da je njegova porodica oduševljena viješću o pridošlici.
– Svi su bili oduševljeni, razgovarali smo s njima pojedinačno i pokazali im test. Svi su bili jako sretni i svi su se radovali. To je ono što ponovo okuplja porodicu i može biti još bolje provedeno vrijeme – rekao je.



