Srbijanski influenser Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, odlučio je podržati nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine na nesvakidašnji način – uplatom velike opklade na njen plasman u osminu finala Svjetskog prvenstva.
Zmajevi večeras od 2:00 sata po srednjoevropskom vremenu igraju protiv domaće selekcije Sjedinjenih Američkih Država u utakmici šesnaestine finala Mundijala. Iako reprezentacija Bosne i Hercegovine nije favorit prema kladionicama, Baka Prase vjeruje u njen uspjeh.
Na društvenim mrežama objavio je fotografiju s Mihajlom Madićem, uz koju je podijelio i tiket na kojem je uplatio 10.000 eura na prolazak Bosne i Hercegovine u narednu fazu takmičenja.
Za takav ishod kladionice nude kvotu 4,75, što znači da bi u slučaju pobjede i plasmana Zmajeva u osminu finala Ilić mogao ostvariti dobitak od čak 47.500 eura.
Objava je ubrzo privukla veliku pažnju na društvenim mrežama, gdje brojni navijači komentarišu njegov potez i nadaju se da će reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijediti



