Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » SLOBA SE BUNI PROTIV DANA ZALJUBLJENIH, A KIJA PORUČUJE: “TO PRIČAJU LIKOVI KOJI…”

    SLOBA SE BUNI PROTIV DANA ZALJUBLJENIH, A KIJA PORUČUJE: “TO PRIČAJU LIKOVI KOJI…”

    February 16, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Pevač Sloba Radanović često ističe da ne priznaje Dan zaljubljenih kao praznik budući da je reč o “zapadnjačkom” trendu, dok njegova bivša supruga – voditeljka Kija Kockar ima posve drugačiji stav.

    • Kakav Dan zaljubljenih, to je Sveti Trifun. Ja to ne praktikujem. Meni je Dan zaljubljenih svaki dan. Nama je Dan zaljubljenih svaki dan – istakao je jednom prilikom za “Grand” Sloba.

    Sa druge strane, Kija je na svom Instagram nalogu podelila objavu koja upućuje na to kakvi muškarci zapravo govore takve stvari.

    NAJČITAJIJA VIJEST:

    OVA SKROMNA KUĆA JE DOM DINE MERLINA! Pjevač i pored velikog bogatstva živi mirno, komšije otkrile sve što se nije znalo o njemu

    Naime, na ovom prikazu je moguće videti rečenicu “Nije Dan zaljubljenih nego Sveti Trifun” i dva muškarca koja se slažu sa ovom izjavom, a koji su opisani kao “Likovi koji nemaju ribu” i “Likovi koji nemaju pare da kupe ribi poklon”.

    Podsećanja radi, voditeljka Kristina Kija Kockar progovorila je ovorila je o svojim studijama prava, kao i o emotivnom životu.

    Jako je teško, imala sam tri nedelje bolovanja. Ne znam da li će biti desetka, ali bitno da položim ovo što me čeka – rekla je Kockareva na početku razgovora za “Premijeru” i progovorila o svom studentskom životu.

    NAJČITAJIJA VIJEST:

    ARIJANA MEMIĆ: “PROVELI SMO ŠEST NEPROSPAVANIH NOĆI U BOLNICI NADAJUĆI SE DA ĆE DŽENAN PREŽIVJETI”

    Dečko nije ovde, ali tu je jelka. Za fakultet sam se odlučila zbog sebe čisto da probam. Išla sam na prioreme, pa je išai prijemni, pa oktobar, predavanja i vežbe i dve desetke, opa! Rimsko pravo je bila prva desetka. Neko mi napisao da je ocena fejk, ali nije! Žao mi je što nisam na budžetu, ali ako očistim ovu godinu eto mene na budžetu. Ja nemam pravo na menzu, ali jesam jela u menzi, idemo na pasulj, zvala me je drugarica. Jedan profesor je mlađi od mene osam godina, a kolege su super. U jednom momentu sam mislila da je trebalo psihologiju da upišem jer su mi svi plakali na ramenu, tešila sam ih – poručila je Kija i progovorilao o navodima da se seli na drugi kontinent.

    • U inostranstvu definitivno, u pitanju je Čikago, ali ne skoro, defnitivno. Biće mi najteže da se rastanem od fakulteta, žao mi je što nisam ranije upisala. Biću dopisnik iz Čikaga – kaže Kockareva pred premijernim kamerama, a onda je progovorila o svom emotivnom životu i novom izabraniku.
    • Nisam se zaljubila u nekog mlađeg kolegu, šalila sam se da volim one od 18 do 25 godina. Put me je odveo na neku drugu stranu, nešto srazmerno mojim godinama. Nedostaje mi ljubav u ovom momentu, ali ne i večeras, nadam se da idemo u bioskop. Jača polovina od mene ne postoji, ali stabilnija, lepa, divna, da… Zaljubljena sam… Ja mislim da on gleda ovo sada. Ne znam da li bih stala… Dobro, da… Zavisi u kom periodu, ne sada, želim da obavim neke stvari i da jednom dana odem put inostranstva. Zbog sebe mogu da odem odavde. Nije javna ličnost, nema društvene mreže, neko ko je ispod radara… – otkriva Kockareva.

    NAJČITAJIJA VIJEST:

    Stanija bacila Asminovu sliku u kantu za đubre: Potez starlete šokirao sve, a Asminova reakcije je tek hit…

    pulsonline.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Poginuo Petar Prce (22), hrvatski futsal golman

    June 15, 2026

    Objavljeni užasni detalji o pogibiji djevojke koja je skočila u smrt jer su joj zaboravili vezati uže

    June 15, 2026

    VIDEO / Objavljeni užasni detalji o pogibiji djevojke koja je skočila u smrt jer su joj zaboravili vezati uže

    June 15, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Umrla Leđiba Ravlić, osuđena na 45 godina zatvora zbog mučenja i ubistva snahe Nermine

    June 14, 2026

    Ona je zajedno sa sinom Goranom na krajnje brutslan način ubila snahu Nerminu Krajinu, koju…

    Objavljeni užasni detalji o pogibiji djevojke koja je skočila u smrt jer su joj zaboravili vezati uže

    June 15, 2026

    Ovo su Janko (17) i Milan (19), koji su poginuli: Trećem mladiću se bore za život

    June 14, 2026

    Iza vrata luksuzne vile dešavale su se stravične stvari: Evo kakvu je jezivu stvar Duško tražio od Karleuše!

    June 15, 2026

    Slučaj šokirao javnost: Djevojčica (12) rodila dijete u Češkoj, otac je njezin brat (16)

    June 14, 2026
    Najnovije

    Poginuo Petar Prce (22), hrvatski futsal golman

    June 15, 2026

    Objavljeni užasni detalji o pogibiji djevojke koja je skočila u smrt jer su joj zaboravili vezati uže

    June 15, 2026

    VIDEO / Objavljeni užasni detalji o pogibiji djevojke koja je skočila u smrt jer su joj zaboravili vezati uže

    June 15, 2026

    Iza vrata luksuzne vile dešavale su se stravične stvari: Evo kakvu je jezivu stvar Duško tražio od Karleuše!

    June 15, 2026

    Veliki požar kod Mostara stigao do kuća i glavne ceste prema moru: Vatrogasci i kanaderi vode tešku bitku s vatrenom stihijom

    June 15, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Užas! Djevojku ubila struja dok se tuširala: Tragedija

    June 10, 2026

    Jovana J. stradala je od strujnog udara dok se tuširala, a njen otac je, pokušavajući…

    Na suđenju roditeljima Koste K. otkrivene nove poruke: “Je*i se, sine”

    June 11, 2026

    Tragedija! Poznati pjevač pronađen mrtav u svom domu: Nikola preminuo u 43. godini (FOTO)

    June 12, 2026

    Srbin Jovo Lukić dao gol za Bosnu i Hercegovinu na Mundijalu: Pogledajte ludnicu na stadion, bilo je i suza

    June 12, 2026

    Ko je Jovo Lukić, Šapčanin koji je obradovao cijelu BiH: Nuđen Partizanu, htio ga Dinamo, sin je legende…

    June 12, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.