Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » KAO DA NIJE DOSTA SMRTI Cijelu noć spasavao djecu iz diskoteke smrti i ujutru – umro: Makedonci se opraštaju od tihog heroja tragedije, vozača Hitne pomoći

    KAO DA NIJE DOSTA SMRTI Cijelu noć spasavao djecu iz diskoteke smrti i ujutru – umro: Makedonci se opraštaju od tihog heroja tragedije, vozača Hitne pomoći

    March 17, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Srce mu prepuklo od stresa i tuge, zaspao i nikada se više nije probudio

    KOČANI – Vozač Hitne pomoći iz Kočana koji je čitavu noć prevozio povređene u stravičnom požaru iz diskoteke smrti u Severnoj Makedoniji preminuo je jutros.

    To je bio novi šok za Kočane ali i ostatak zemlje koju je nezapamćena tragedija zavila u crno.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    PREMINULA SARA PROJKOVSKA: Svi se opraštaju od djevojke koja je bila prateći vokal u bendu “DNK”, potresne i bolne riječi

    Reč je o Iletu Gočevskom, vozaču hitne pomoći, koji je umro od stresa i tuge kada je došao kući da se malo odmori posle noći užasa. Legao je i više se nikada nije probudio.

    Na njegovoj Fejsbuk stranici, prijatelji, njegovi školski drugovi i sugrađani, opraštaju se od tihog heroja najgore noći u dosadašnjem postojanju Severne Makedonije.

    Sudeći prema fotografijama na njegovom profilu, ima suprugu i sina.

    Ministar unutrašnjih poslova Panče Toškovski je potvrdio prve sumnje da su uzrok nastanka požara pirotehnička sredstva, odnosno prskalice koje su zahvatile lako zapaljiv plafon u diskoteci.

    Od trenutka kada su pirotehnička sredstva u diskoteci u gradu Kočani zahvatila plafon zapaljive materije, vatra je počela da se širi. Požar je ubrzo zahvatio krovnu konstrukciju, zatim se srušio i plafon, dok su prisutni pokušali da se evakuišu.

    U nekoliko sekundi nastao je stampedo. Gosti “diskoteke smrti” krenuli su ka malom izlazu, a prema rečima svedoka, izlaz iz diskoteke bio je dimenzija 90 puta 90 centimetara.

    Prisutni su, usled velike količine dima koja je brzo napunila diskoteku, počeli da se guše. Policija je potvrdila da je utvrđeno da su dozvole diskoteke falsfikovane, a tužilac je otkrio da su jedina vrata bila metalna, i zaključana katancem.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    “MOMCI IZ DNK GRUPE SU BILI MOJI GOSTI…” Jelena Karleuša se oglasila povodom stravične nesreće u Kočanima: Bolnom objavom se obratila porodicama nastradalih

    Užasan požar koji je izbio u nedelju nešto pre tri ujutru zatekao je 1.500 ljudi u diskoteci “Puls” u Kočanima u Severnoj Makedoniji. U buktinji je povređeno 155 ljudi, dok je najmanje 59 osoba nastradalo. Svedoci ukazuju da je postojao samo jedan izlaz iz zgrade diskoteke, i to prilično malih dimenzija, dok se vatra brzo proširila.

    Kurir.rs/Večer.mk

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Šok optužbe bivšeg kandidata – Viki Miljković žestoko uzvratila!

    July 2, 2025

    “MAMA SE NE BUDI” Aleksandra umrla dok je spavala pored sina na putovanju! Mališan ostao sam u STRANOJ ZEMLJI! Neviđen užas i tuga kakva se ne pamti!

    July 2, 2025

    Europa gori: Zatvorili vrh Eiffelova tornja i škole. U Italiji već troje mrtvih

    July 2, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    POČINJE HAOS?! Evropska zemlja se panično sprema za rat, regrutuju i žene: Katarina već spremna za front, strahuje se da će Putin USKORO IZDATI NAREĐENJE

    July 1, 2025

    Stručnjaci ukazuju na izazove kao što su oprema, infrastruktura, i socijalni problemi u vojsci Trajanje…

    Otkriveno zašto je dr. Emir Solaković primio vakcinu iako je bio protiv nje

    July 2, 2025

    Noćenje za 9 eura, ručak za 5? Da, još uvijek postoji ovakav grad na Jadranu

    July 2, 2025

    Anja (25) progovorila o prostituciji u Dubaiju: “Nudili su mi 100.000 evra za intimne usluge”

    July 1, 2025

    Adna I. (9) stradala: Igrala se sa drugaricama i samo nestala

    July 1, 2025
    Najnovije

    Šok optužbe bivšeg kandidata – Viki Miljković žestoko uzvratila!

    July 2, 2025

    “MAMA SE NE BUDI” Aleksandra umrla dok je spavala pored sina na putovanju! Mališan ostao sam u STRANOJ ZEMLJI! Neviđen užas i tuga kakva se ne pamti!

    July 2, 2025

    Europa gori: Zatvorili vrh Eiffelova tornja i škole. U Italiji već troje mrtvih

    July 2, 2025

    Otkriveno zašto je dr. Emir Solaković primio vakcinu iako je bio protiv nje

    July 2, 2025

    ELITA 9 ĆE BITI SEZONA POBJEDNIKA? Kija Kockar se oglasila o ulasku, ima samo jedan uslov!

    July 2, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025

    Adna I. (9) stradala: Igrala se sa drugaricama i samo nestala

    July 1, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.