M.M. (17), koji je preminuo je iz inostranstva i došao je pre nekoliko dana na odmor sa porodicom
Maloletni M. M. (17) preminuo je u Opštoj bolnici Novi Pazar od posledica ubodnih rana zadobijenih tokom masovne tuče ispred kafića „Jazzva“ u Ulici Stevana Nemanje u Novom Pazaru.
NAJČITANIJA VIJEST:
Prema dostupnim informacijama, M. M. je bio jedan od četvorice mladića koji su povređeni u fizičkom obračunu koji je izbio nakon verbalne rasprave. Nakon što je zadobio teške telesne povrede, prebačen je u bolnicu u kritičnom stanju, gde je ubrzo podlegao povredama.
Pored njega, povređeni su i J. E. (17), M. S. (19) i M. H. (18), koji su hospitalizovani, ali se nalaze van životne opasnosti.
Policija je odmah reagovala i uhapsila maloletnog K. A. (17), koji se sumnjiči da je nožem naneo smrtonosne povrede M. M. Takođe je uhapšen i G. S. (17), dok se za još dvojicom učesnika sukoba – Z. S. (16) i B. S. (17) – i dalje traga.
Snimci incidenta prikazuju haotičnu scenu ispred kafića, gde su napadnuti mladići ležali na betonu, a prolaznici pokušavali da im pruže pomoć.
Hitna pomoć ih je brzo zbrinula i transportovala u bolnicu.
M.M. (17), koji je preminuo je iz inostranstva i došao je pre nekoliko dana na odmor sa porodicom.
NAJČITANIJA VIJEST:
CECINA VILA OBLIJEPLJENA KARLEUŠINIM FOTOGRAFIJAMA Šokantan prizor usred Dedinja!
VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.
(Kurir.rs/Informer/Preneo: Đ. M.)