SJAJNA FORMA

Džeko i Martinez vodili Inter do još jedne pobjede

Edin Džeko i njegov Inter su došli do novog trijumfa u Seriji A protiv fenjeraša Kremonezea (1:2). Edin je odigrao jednu sjajnu utakmicu gdje je učestvovao u oba gola.

Inter je u prvom poluvremenu držao tok utakmice, dok je u drugom Kremoneze pokazao malo veće zube i namučio je Inter za pobjedu.

Naš Edin je odigrao 77. minuta u ovom meču kada je zamijenjen, a umjesto njega ušao je Lukaku.

Edin Džeko je kod prvog gola šutirao, golman je samo odbio loptu do Martineza, a ovaj je pogodio. Kod drugog gola Džeko je gurnuo loptu u prostor a Martinez se sjajno snašao i pogodio pogodak.

Ekipa Simonea Inzagija (Inzaghi) se sa ovom pobjedom popela na drugo mjesto u ligi sa 40 osvojenih bodova.

Kremoneze je posljedneplasirana ekipa sa osam bodova.

Inter u sljedećem kolu igra veliki derbi protiv Milana, dok ekipa Kremonezea kući dočekuje Leće.

Izvor: avaz.ba