ZANIMLJIVA NAGRADA

Esteban Okon "zaradio" pivo za cijelu ekipu Alpine: Nagradio ga britanski voditelj

Džeremi Klarkson je obećao da će častiti cijelu ekipu Alpine F1 Racinga ukoliko Okon ispuni njegovu želju

Popularni TV voditelj i autor popularne emisije „Top Gear“ Džeremi Klarkson (Jeremy Clarkson) bio je među mnogim poznatim ličnostima koje su proteklog vikenda pratile trku Formule 1 u Monaku.

Klarkson će morati ispuniti obećanje koje je dao tokom same trke. Klarkson je navijao za Estebana Okona (Ocon) i obećao turu pive za sve ekipi Alpine ukoliko uspije osvojiti mjesto na podijumu.

Nakon trke u kojoj je Okon uspio završiti na podijumu, Klarkson je dodao i novu objavu na Twitteru.

- Svaka čast, dužan sam vam mnogo Hawkstonea – stoji u objavi Klarksona.

Klarkson je početkom pandemije kupio farmu na kojoj između ostalog proizvodi i kraft pivo (Hawkstone).

Britanski TV voditelj ima svoju proizvodnju, ali tim Alpine broji više od 1000 članova. Bit će pive za sve...