Hrabri Lazio opet preokrenuo i opet slavio, Juve neće imati mira do samog kraja!

Lazio je u 29. kolu italijanske Serije A u Torinu slavio s 2:1.

Nebesko-plavi su nedavno poraženi od Atalante iako su vodili 2:0 (2:3), a u naredna dva meča su gubili sa po 1:0, pa pobjeđivali 2:1. Prvo Fiorentinu, večeras Torino.

Andrea Belotti je u petoj minuti s bijele tačke bio precizan za vodstvo "bikova", ali u nastavku je Lazio uspio da preokrene.

Na samom početku drugog dijela nevjerovatni Ciro Immobile zabija pogodak na dodavanje Luisa Alberta za 1:1 i italijanskom napadaču je to bio već 29. pogodak u ligi.

Krenuli su silovito gosti iz Rima do kraja meča, a isplatilo im se to u 73. minuti, kada je Parolo na asistenciju Immobilea zabio za 2:1 i na kraju za novu pobjedu sjajnog Lazija.

Lazio je došao opet na bod Juventusu, s tim da će na Olimpicu večeras očekivati kiks Juventusa u Đenovi. U sljedećem kolu Lazio dočekuje Milan, a Torino ide upravo gradskom rivalu Juventusu u goste i ako izgubi mogao bi doći u situaciju da strahuje za opstanak.