junak utakmice

Livaković: Ne znam kako ovo opisati!

Nogometaši Hrvatske su ušli u polufinale Svjetskog prvenstva svladavši u četvrtfinalu Brazil nakon jedanaesteraca 4:2 (1:1, 0:0) te u polufinalu čekaju boljega iz dvoboja Nizozemska -Argentina. Nakon regularnog dijela bilo je 0:0, a nakon produžetaka 1:1. Brazil je poveo golom Neymara (105+1), a izjednačio je Bruno Petković u 117. minuti.

U raspucavanju penala junak utakmice Dominik Livaković je odbranio udarac Rodryga, a Marguinos je pogodio vratnicu, dok su za Hrvatsku pogađali Vlašić, Oršić, Majer i Modrić. Utakmicu je komentirao hrvatski vratar Dominik Livaković.

"Borili smo se 120 minuta, kao i prošlu utakmicu. Idemo dalje. Ne znam kako ovo opisati. Stvarno, pojedinačno je Brazil najbolja momčad na turniru. Nismo odustajali kad smo primili gol. Htjeli smo zabiti gol što prije", rekao je Livaković, koji je kod davanja izjave izgledao kao da još uvijek nije svjestan što je Hrvatska napravila.