Crveni đavoli pobijedili sa 2:1

Manchester United slavio u Londonu protiv Chelseaja

Fudbaleri Manchester Uniteda su u gostima pobijedili Chelsea sa 2:1 i plasirali se u četvrtfinale Liga kupa.

Derbi starih rivala protekao je nekako u sjeni spektakularne utakmice Liverpoola i Arsenala na kojoj smo vidjeli čak deset golova. No, meč na Stamford Bridgeu nam je također ponudio dosta toga, a na kraju slavio je United sa 2:1.

Gosti su poveli u 25. minuti kada je sudija pokazo na bijelu tačku, a odgovornost je preuzeo Rashford koji je pogodio za 0:1.

Međutim, Chelsea je sredinom drugog poluvremena uspio da poravna na 1:1. U centru pažnje našao se Michy Batshuayi koji je uspio zatresti mrežu Manchester Uniteda i poravnati na 1:1.

No, United je uspio da dođe do pobjede u 73. minuti kada je spektakularan gol iz slobodnog udarca postigao Marcus Rashford koji je tako odveo svoj tim u četvrtfinala engleskog Liga kupa.