Miličević je odlučio da raskine saradnju koja je važila do ljeta 2022. godine i sada je slobodan nogometaš.

Pozdravio se sa sada već bivšim saigračima i sada kreće u nove izazove, što je SportSport.ba ranije i najavio.

Očekuje se da sa Koševo uskoro potvrde ovu informaciju.

Miličević je u FK Sarajevo stigao u januaru 2020. godine iz Aktobea, te pružao sjajne partije.

Osvojio je brzo simpatije navijača Sarajeva i sigurno da će njegov odlazak biti udarac za tim sa Koševa.

U našoj zemlji 28-godišnji stoper nastupao je za Zrinjski, a okušao se u Italiji gdje je bio član Pescare, Terama i L'Aquile. Nastupao je i za sve omladinske selekcije reprezentacije Hrvatske.

U protekloj sezoni za Sarajevo je upisao 35 nastupa. U periodu provedenom na Koševu osvojio je titulu prvaka, te trofej Kupa.

Podsjetimo, Sarajevo je protekle sezone osvojilo Kup BiH, a u prvenstvu završilo na drugom mjestu.