7.kolo Premijer Futsal lige

Mostar SG deklasirao Kaskadu

Prvaci Bosne i Hercegovine u futsalu Mostar SG Staklorad večeras je u svojoj dvorani SC "Midhat Hujdur Hujka" uvjerljivo savladao ekipu Kaskadu iz Gračanice rezultatom 8:2.

Već od samog starta bilo je jasno kako će se razvijati ova utakmica. Nakon početnog odmjeravanja snaga domaći su vrlo brzo u svoje ruke uzeli konce igre i dali do znanja tko je prvak. Počele su se nizati sjajne akcije jedna za drugom i već u 6. minuti Mario Aladžić je načeo Alibegovićevu mrežu.

Do kraja poluvremena već je bilo 4:0 za prvaka BiH. U drugom poluvremenu domaći su malo sklonili nogu s papučice gasa pa su dozvolili i Kaskadi da pokaže dio svog repretorara. Ipak, na kraju je završilo više nego uvjerljivih 8:2 za Mostar SG koji se ovom pobjedom učvrstio na vrhu ljestvice futsal Premijer lige Bosne i Hercegovine.

MOSTAR SG STAKLORAD – MNK KASKADA 8:2