pukla ljubav?

Navijači Lazija vrijeđali Milinković-Savića i Srbiju preko transparenta

Fudbaleri Lazija jučer su na svom terenu remizirali protiv Sampdorije (2:2) u nevjerovatnoj utakmici.

Sampdoria je nakon prvog poluvremena vodila sa 1:0 na Olimpicu, ali je Lazio uspio da dođe do preokreta u samom finišu. Kada su domaći u 97. minuti postigli gol za 2:1 činilo se da je sve gotovo i da će ostvariti pobjedu, no u devetoj minuti nadoknade Sampdorija je poravnala na 2:2.

Navijači Lazija bili su ljuti zbog još jednog kiksa njihove ekipe u ovoj sezoni, a na njihovom udaru najviše se našao vezni fudbaler Sergej Milinković-Savić. Oni su nezadovoljni igrama srbijanskog igrača u ovoj sezoni, no prešli su svaku mjeru kada su sinoć otkrili transparent.

Naime, navijači rimskog kluba su u toku utakmice pokazali transparent koji je bio posvećen SMS-u. Poruka za veznjaka Lazija bila je nevjerovatno vrijeđanje, a čak su i italijanski mediji osudili ovaj potez navijača ovog kluba.

"Ti si cigan", pisalo je na transparentu, a mediji na Apeninima vjeruju da su ovom poruku navijači željeli uvrijediti Milinković-Savića, ali i njegov narod.