Nije mogao ostati miran

Navijači Valladolida rasistički vrijeđali Viniciusa i gađali ga bananama, on žestoko reagovao

Ekipa Real Madrida jučer je odigrala svoju prvu utakmicu nakon pauze koja je bila naravno zbog Svjetskog prvenstva koje se igralo u Kataru.

Real je gostovao kod Valladolida, te je uspio da ostvari pobjedu od 0:2, ali je pobjeda došla nakon dosta muke za gostujuće igrače.

Oba gola u pobjedi Real Madrida postigao je Karim Benzema. Prvi gol postigao je sa bijele tačke, a drugi u sudijskoj nadoknadi, te je tada postavio konačan rezultat.

Slabu utakmicu jučer odigrao je Vinicius Junior koji je teren napustio u 88. minuti susreta, a umjesto njega je u igru ušao Luka Modrić.

Vinicius je jučer bio najlošije ocjenjen igrač kod Real Madrida, a to dovoljno govori koliko je loš bio na jučerašnjem susretu.

Na društvenim mrežama se danas pojavila snimka na koje se vidi kako je Vinicius Junior trpio uvrede od stane domaćih navijača.

Nekoliko video snimaka koji su objavljeni od strane navijača Valladolida pokazuju kako je nogometaš Real Madrida bio rasistički vrijeđan.

Uzvikivali su mu da je "majmun", a nogometaš Reala krenuo je da prolazi pored njih kada su počeli da mu bacaju banane.