Treći uzastopni poraz rimskog tima

Ne može Džeko zabiti koliko Vučica može primiti: Roma niže poraz za porazom!

Ekipa Rome doživjela je novi poraz u Seriji A. U 24. kolu Vučica je poražena u Bergamu kod Atalante rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena rimski tim je imao rezultatsku prednost i to zahvaljujući reprezentativcu Bosne i Hercegovine Edinu Džeku.

Kapiten Rome je u finišu prvog poluvremena iskoristio lošu reakciju protivničkog defanzivca i lijepo je pogodio za prednost svog tima od 0:1 nakon prvog poluvremena.

Ipak, u nastavku Roma doživljava pad u igri, pa je Atalanta stigla do preokreta nakon samo 14 minuta igre u drugom poluvremenu.

Izjednačenje domaćem timu u 50. minuti donosi Palomino, a samo devet minuta kasnije Mario Pašalić odmah po ulasku u igru sjajno pogađa za preorket i vodstvo od 2:1.

Nije Roma do kraja meča uspjela da napravi previše. Atalanta je bez većih problema sačuvala prednost i Vučici je nanijela treći uzastopni poraz.

Očigledno je već da je Roma u velikoj krizi i ekipa Paula Fonsece je sada šest bodova od Atalante koja drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka.