Jazzeri slavili pobjedu

Netsi pali u posljednjoj minuti, Musa opet iskoristio priliku

Brooklyn Netsi su poraženi na gostovanju kod Utah Jazza rezultatom 119:114 uz još jedno solidno izdanje Džanana Muse.

Netsi su sjajno izgledli u prve dvije četvrtine susreta igranom u Vivin Smart Home Areni. Na odmor su otišli sa +15, ali su sve upropatili u četvrtoj dionici.

Za goste je bila kobna posljednja minuta u koju se ušlo pri rezultatu 114:114. U neizvjesnoj završnici bolje su se snašli Jazzeri koji su stigli do trijumfa 119:114. Finalnu dionicu su dobili 35:22.

Musa je ponovo iskoristio ukazanu minutažu. Na terenu je proveo 15 minuta, postigao 9 poena te upisao jednu asistenciju.

Inače, Jazzere je do pobjede vodio Donovan Mitchell sa 30 poena, dok je u redovima poraženih najefikasniji sa 27 poena bio Kyrie Irving.