Uvjerljiva pobjeda tima sa Otoke

Olimpik bez problema protiv Slavena

Olimpik je danas na svom terenu ugostio Slaven te slavio sa sigurnih 4:0 i vratio se na drugo mjesto Prve lige FBiH.

Tim sa Otoke je ubilježio sedmu pobjedu ove sezone, a na samom startu domaći su zaprijetili preko Muminovića i Jusufija, no mreža gostiju se nije zatresla.

Na prvi pogodak čekalo se do 22. minute kada nakon kornera defanzivac Emir Jusić pogađa mrežu Slavena i na semaforu je pisalo 1:0.

Olimpik je nastavio sa incijativom, međutim gosti su na pauzu lako mogli pri rezultatu 1:1. U sudijskoj nadoknadi Mujić je izašao sam na Bandovića, ali nije pogodio.

Domaći sjajno otvaraju drugo poluvrijeme. Najprije u 49. minuti Jusufi glavom pogađa za 2:0, a pet minuta kasnije Kišić koristi grešku golmana Slavena i lagano pogađa za 3:0.

U 70. minuti Pavlović nije iskoristio sjajnu šansu za domaće, ali već u narednom napadu Osmanović pogađa za 4:0.