Sjajna utakmica izabranica Daniela Sabljića

OŽRK Jedinstvo savladao Hadžiće, ali ostao bez finala Kupa BiH

Što su obećale to su i ispunile. U uzvratnoj utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine domaće Jedinstvo slavilo je protiv Hadžića rezultatom 33:26(16:13).

Prvo poluvrijeme dobro su otvorile gošće iz Hadžića, a imale su i prednost u jednom trenutku od tri gola. Pred sami kraj prvog poluvremena bude se domaće rukometašice te preokreću rezultat u svoju korist. Na veliki odmor odlazi se pri rezultatu 16:13 za popularne Labudice.

U nastavku susreta fantastična predstava domaćih rukometašica koje su kažnjavale svaku grešku gostiju te igrale fantastično u odbrani. Na kraju to nije bilo dovoljno za prolaz u finale.

Na kraju su domaće rukometašice ostvarile pobjedu rezultatom 33:26.

Najefikasnija u pobjedničkom sastavu bila je Admira Zvekić sa 10 golova, dok je Dejana Kulić dodala sedam. U redovima gošći iz Hadžića bolje od ostalih bile su Lana Lončar i Adna Halebić sa sedam golova.