liga prvaka

Ramos i Casemiro spasili Real velike katastrofe!

Nogometaši Real Madrida bili su na konopcima, na kraju su uspjeli da izbjegnu poraz protiv Club Bruggea (2:2).

Nakon što ih je u Parizu savladao PSG, večeras je Real hodao po ivici, gubio je 2:0, no u nastavku je uspio da osvoji barem bod.

Emmanuel Dennis je u devetoj minuti spretno i sretno loptu poslao u mrežu, a pola sata kasnije ponovo isti igrač i ponovo na čudan način postiže pogodak i donosi Belgijancima veliko vodstvo.

Neprepoznatljivi Real ništa nije pokazao, a na poluvremenu Zidane je iz igre izveo Courtoisa i Nacha, a u igru ubacio Areolu i Marcela.

Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo Madriđanima, koji su silovito krenuli po preokret. U 55. minuti Ramos glavom postiže gol na ubačaj Benzeme. Prvobitno je gol poništen, ali je VAR ipak pokazao da Ramos nije bio u ofsajdu.

Jr Vinicius je bio posljednja izmjena Zidanea, Real je krenuo po novi gol, a Brugge čekao šansu iz kontri.

I onda u 85. minuti prvo kapiten gostiju Vormer dobija drugi žuti karton, a Casemiro na ubačaj iz slobodnog udarca glavom pogađa za 2:2, što je bio i konačan rezultat.

Realu slijede dueli s Galatom i više igrači ovog tima nemaju prava na kiks.