Novi poraz Milaneza

Real preokretom do pobjede nad Armanijem

Madridski Real večeras je u svojoj dvorani nakon preokreta uspio savladati milanski Armani Exchange rezultatom 76:67 u okviru 14 kola košarkaške Eurolige.

Španjolski tim je u prvom poluvremenu ove utakmice bio u kontra ritmu, nisu nikako domaći košarkaši uspijevali povezati konce u napadačkoj igri što su iskusni gosti znalački kažnjavali. Milano je vodio 39:30 na poluvremenu a u jednom trenutku imali su i 14 koševa viška.

Ipak, Milanezi su napravili ono što su uradili već nekoliko puta u zadnjim utakmicama. Odlično prvo poluvrijeme nisu uspjeli naplatiti, opet su doživjeli veliki pad u nastavku i opet zabilježili uvjerljiv poraz ubacivši samo 28 poena u nastavku.

Sjajni Campazzo sa 7 poena ali 12 asistencija i fantastičnom obranom kojom je "udavio" Chacha Rodrigueza bio je najbolji igrač Reala. Randolph je ubacio 16, a Jordan Mickey 15 koševa za madridski tim. S druge strane 22 koša ubacio je Micov, a neuništivi Scola dodao je 11 za Milano.