Gosti iz Banovića nisu uspjeli pružiti dostojan otpor izabranicima Mirze Bulića

RK Sloboda bez većih problema slavio protiv Rudara

U okviru 17. kola Prve lige FBiH za rukometaše svoj susret su odigrali Sloboda i Rudar iz Banovića. Ubjedljivu pobjedu slavili su domaći rukometaši rezultatom 41:21(22:10).

U prvom poluvremenu sve je bilo riješeno kada su domaći rukometaši, atraktivnom i lepršavom igrom iz minute u minutu povećavali prednost te na poluvremenu imali velikih 22:10.

U nastavku susreta trener domaćih Mirza Bulić dao je priliku svim rukometašima, što se nije posebno odrazilo na rezultat na kraju velikih i zasluženih 41:21.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je Aleksandar Vujnić sa osam golova, dok je Enes Skopljak dodao šest golova. Goste iz Banovića predvodili su Dino Sarić i Nermin Čamdžić sa po pet postignutih golova.