Aktuelni prvaci u lošoj formi

Slavili nakon produžetka: Wizardsi nanijeli treći uzastopni poraz Lakersima

Washington Wizardsi su sinoć pobijedili LA Lakerse u sjajnom meču nakon produžetka sa 127:124.

Wizardsi su odigrali još jedan sjajan meč i uspjeli su da nakon velike borbe upišu pobjedu protiv aktuelnih NBA prvaka.

Od samog početka gledali smo izjednačenu košarku i ekipe su se mijenjale u vodstvu, te je bilo jasno da nas očekuje odlična utakmica.

Lakers su nakon prvog poluvremena vodio sa 63:49, ali su Wizardsi uspjeli u nastavku meča da se vrate u igru i dođu do produžetka u kojem su na koncu došli do pobjede.

U produžetku su Wizardsi slavili sa 12:9, te su na kraju došli do pobjede rezultatom 127:124 i tako nanijeli Lakersima već treći poraz zaredom.

Washington su do pobjede vodili Bradley Beal sa 33 poena i Russell Westbrook koji je ubacio jeda poen manje. Kod Lakersa se istakao LeBron James koji je meč završio sa 31 poenom i 13 asistencija.

Treba dodati da je Dallas sinoć pobijedio Memphis sa 102:92, dok je Portland doživio debakl protiv Phoenixa jer su poraženi sa 132:100.