PREMIJER LIGA BIH

Spektakl u Mostaru: Šest golova i kiks Veleža u borbi za Evropu

Prava golijada viđena je u Vrapčićima gdje su Velež i Igman iz Konjica u utakmici 31. kola Premijer lige BiH remizirali sa 3:3.

Gosti su poveli u 9. minuti preko Stefana Denkovića, a onda je uslijedio blickrig Veleža.

Prvo je Nermin Haskić pogodio u 30. minuti za izjednačenje, da bi tri minute kasnije Rafale Leai donio preokret "Rođenima". Do kraja poluvremena u strijelce se upisao i Alen Dejanović.

Drugo poluvrijeme je počelo identično kao prvo - pogotkom Konjičana. Elvir Duraković je dao gol u 47. minuti za 3:2, a onda je Armin Bešagić pogodio u 68. za veliki bod svog tima.

"Rođeni" su ovim remijem zakomplikovali borbu za Evropu, dok je Igman sada na pet bodova iznad opasne zone.

Ranije danas, Zrinjski je kao gost savladao dobojsku Slogu rezultatom 3:1.