Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Niko ne može da vjeruje: Ovo je djevojka Laminea Yamala

    Niko ne može da vjeruje: Ovo je djevojka Laminea Yamala

    July 15, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Pratila ga je s njegovim roditeljima

    Lamine Yamal ima samo 16 godina i već se o njemu govori kao jednom od najboljih fudbalera današnjice. Ovo čudo od djeteta postaje ključni igrač Barcelone i ima priliku već sada postati evropski prvak.

    Yamal je sa Španijom izborio finale Evropskog prvenstva u Njemačkoj i bit će protagonist “utakmice godine” koja se u nedjelju igra u Berlinu, a u kojoj će on i saigrači pokušati da savladaju Engleze i da se popnu na evropski tron.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    MIONI ODUZET MOBILNI TELEFON, A NAJGORE TEK SLIJEDI: Odlazak kod porodice prošao gore nego što je iko mogao da pretpostavi!

    Upravo Yamal se smatra ključnim čovjekom španskog uspjeha. Uostalom, postigao je gol u velikoj pobjedi nad Francuzima i to kakav u polufinalu Eura. Sa 16 godina i 362 dana Lamine Yamal postao je najmlađi igrač koji je nastupio u polufinalu Svjetskog prvenstva ili Eura, nadmašivši rekord Pelea, koji je nastupio u polufinalu Svjetskog prvenstva 1958. sa 17 godina i 244 dana, također protiv Francuske.

    Prethodni najmlađi strijelac u polufinalu ili finalu Eura bio je Cristiano Ronaldo s 19 godina i 146 dana 30. lipnja 2004. u polufinalu za Portugal protiv Nizozemske.

    Yamal je također postao najmlađi muški strijelac u historiji Eura. Prethodni najmlađi gol postigao je Johann Vonlanthen s 18 godina i 141 dan 21. lipnja 2004. u utakmici grupne faze – također protiv Francuske.

    Najmlađi strijelac u historiji Eura, muškarac ili žena, je Norvežanka Isabell Herlovsen – koja je kao 16-godišnjakinja zabila dva puta 2005. u nešto mlađoj dobi od Yamala. Bila je sedam dana mlađa.

    Barcelona ima još jednog velikog dragulja u svojim redovima i to je već sada svima jasno. A o njegovom privatnom životu malo toga se zna, osim da je uzoran učenik. No, kako stoji u ljubavi? O tome se nije nigdje pisalo, ali na tribinama protiv Francuske je viđena mlada dama pored roditelja Yamala.

    Zove se Alex Padilla, a Yamal ju prati na dvije društvene mreže i, prema nepotvrđenim informacijama, njih dvoje su u vezi. O djevojci se ne zna puno toga, ali sigurno je da će vremenom mnogo toga izaći u javnost jer teško je od novinara bilo šta sakriti.

    View this post on Instagram

    A post shared by Game Set & Match (@gsm_hq)

    Lamine nije od onih nafuranih fudbalera koji obožavaju luksuzne stvari i koji svako nekoliko dana promijeni djevojku. Štaviše, radi se o veoma skromnom dečku koji je povučen, posvećen porodičnom životu i vlastitom uspjehu, a Alex je tu samo da mu bude dodatna podrška u životu i čini se da zajedno imaju obećavajuću budućnost.

    Alex je inače aktivna na društvenoj mreži Tiktok i kada se pročulo da je djevojka slavne zvijezde, njen profil počeo je naglo rasti po broju pratilaca.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    SIN OTIŠAO U PROVOD, PITBUL MU IZUJEDAO OCA NASMRT: Detalji horora! Evo šta je bilo s krvoločnom životinjom

    Mnogi nisu mogli da vjeruju da je djevojka slavne zvijezde osoba koja je imala tek nekoliko hiljada pratilaca na društvenim mrežama i očito je riječ o “običnoj” osobi, koja ne spada u red onih influencer dama koje po cijele dane objavljuju fotografije u bikiniju sa luksuznih odredišta i hvale se na svakom koraku “ostvarenim životom”.

    @alexpaadilla

    tu💝

    ♬ sonido original – KMusic_
    @alexpaadilla

    🤍

    ♬ sonido original – ssxx33_
    @alexpaadilla

    🖤

    ♬ sonido original – Cancionesss__
    @alexpaadilla como el no hay #paratii ♬ sonido original – 𓂀𝓡𝓸𝓵𝓲𝓽𝓪𝓼 🌙
    @alexpaadilla

    anuel😍

    ♬ sonido original – 2k

    sportsport.ba

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Djevojčica (13) porijeklom iz Srbije ušla u auto u Njemačkoj, pa NESTALA bez traga! Već 4 dana od nje ni traga ni glasa, policija uputila HITAN apel!

    June 9, 2026

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Potresna poruka majke nakon pronalaska tijela 11-godišnje djevojčice

    June 9, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Srce da pukne od tuge: Preminuo učenik osnovne škole, vijest slomila srca nastavnika i prijatelja

    June 8, 2026

    ILIJAŠ – Velika tuga zavila je Ilijaš nakon vijesti da je preminuo Elmir Kahriman, učenik…

    Maturantkinja iz Novog Pazara svojom haljinom podigla buru: Na prvi pogled zamotana deluje skromno, a kad pogledaju niže svi se zabezeknu

    June 9, 2026

    Otac ubio 10-godišnje sinove blizance pa presudio sebi

    June 9, 2026

    NEVJERICA I TUGA: U 15. godini života preminuo Elmir Kahriman

    June 9, 2026

    Još jedan avion se srušio u Hrvatskoj: Druga nesreća za manje od nedelju dana

    June 9, 2026
    Najnovije

    Djevojčica (13) porijeklom iz Srbije ušla u auto u Njemačkoj, pa NESTALA bez traga! Već 4 dana od nje ni traga ni glasa, policija uputila HITAN apel!

    June 9, 2026

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Potresna poruka majke nakon pronalaska tijela 11-godišnje djevojčice

    June 9, 2026

    Na ahiret preselio šestomjesečni Ismar Hasanović

    June 9, 2026

    Općina Vitez zabranila fan zonu, a onda se javio jedan Ivan: “Gledamo kod mene, ponesite ljiljane!”

    June 9, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Jezivo! Zatekao suprugu s drugim muškarcem, pa ih oboje ubio sjekirom: Tragedija kod Prijedora

    June 4, 2026

    Alija Hrustić iz Kamičana ubio je suprugu Azru i Envera Halilagića u mestu Srednji Jakupovići,…

    Obavljena dženaza i ukop: Sada je ponovo Sejda pored svog Halida FOTO

    June 4, 2026

    NA MOTORU BEZ KACIGE PRETICAO KOLONU, POGINULI ON I DJEVOJKA! Stravična nesreća: Motocikl se raspao na delove, put bio zatvoren satima

    June 7, 2026

    Poznato šta se desilo Edinu Avdiću. Oglasila se i njegova Instagram stranica “edinenciklopedija

    June 3, 2026

    Srce da pukne od tuge: Preminuo učenik osnovne škole, vijest slomila srca nastavnika i prijatelja

    June 8, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.