Premijer futsal liga BiH, 3. kolo

Veliki bod Belog Anđela u Tuzli

Danas je u Tuzli odigran meč 3. kola Premijer futsal lige BiH u kojem su snage odmjerile ekipe Salinesa i Belog Anđela.

Salines je bio favorit, ali su gosti iz Brčkog uspjeli doći do velikog boda pošto je meč završen rezultatom 3:3.

Poveli su domaći golom Srđana Ivankovića već u prvoj minuti, ali su gosti u 12. poravnali na 1:1 preko Edina Muratovića.

Ipak, Salines dvije minute kasnije stiže do 2:1 i s prednošću odlazi na odmor. Strijelac je bio Kahvedžić.

Počelo je drugo poluvrijeme odlično za domaće pošto su nakon dvije minute igre stigli do 3:1 preko Benjamina Avdića, ali se ekipa Belog Anđela nije predavala.

Prvo u 29. minuti Arnautović smanjio na 3:2, da bi u 33. minuti Janjić pogodio za konačnih 3:3.

Salines je nakon tri odigrana kola drugi na tabeli sa sedam bodova, dok je Beli Anđeo stigao do prvog boda u sezoni i sada je pretposljednji, deveti na tabeli.