Andreana Čekić bez šminke na aerodromu
Andreana Čekić poznata je po tome što nema dlake na jeziku, ali ni kompleksa, te smo nekoliko puta mogli da vidimo pevačicu bez šminke, kako u javnosti, tako i na njenoj društvenoj mreži Instagram. Da nema problema da se pojavi bez šminke uverila se i ekipa SCANDAL! – a koja je uslikala pevačicu u sasvim opuštenom izdanju. Andreana Čekić bez šminke, u braon trenerci izgleda kao i svaka druga devojka koja se vraća sa puta.
NAJČITANIJA VIJEST:
“Elma, volim te / Elma, oprosti”: Potresna poruka Mensura Neretljaka kruži društvenim mrežama
Andreana Čekić bez šminke i u potpuno opuštenom izdanju
Pevačica je skoro svakodnevno sređena, sa sve šminkom i frizurom jer konstantno ima obaveza, da li su u pitanju snimanja, nastupi ili jednostavno manifestacije i promocije projekata svojih prijatelja na koje je često pozvana.

Zvezda hita „Party, Party“ i nije uvek spremna za žurke, te je nekad i umorna od konstantnog sređivanja, te joj ne predstavlja problem da se pojavi na javnom mestu bez šminke.

NAJČITANIJA VIJEST:
Osim što je uhvaćena bez šminke, pevačica je bila lepo raspoložena, te je sa osmehom pozdravljala prisutne na aerodromu Nikola Tesla gde će se verovatno ponovo pojaviti, s obzirom na to koliko vredno radi.
IZVOR: Svet
FOTO: Ivan Vučićević