Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Austrijsku penzionerku (74) silovali muškarci iz BiH i Hrvatske, mogu dobiti i do 15 godina robije

    Austrijsku penzionerku (74) silovali muškarci iz BiH i Hrvatske, mogu dobiti i do 15 godina robije

    March 22, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Marlene T. (74) je tog 30. novembra, 2024. godine šetala svog psa seoskim putem u Guntramsdorfu, kao i svakog dana. Međutim, negdje oko pola deset, odjednom su je napala dva muškarca i uvukli u automobil.

    Ona je počela da doziva u pomoć, ali nikoga nije bilo. Stavili su joj maramu na usta, kako ne bi vikala. A, zatim su počeli da joj prijete da će joj nauditi djeci, ako ih ima i ako “ne bude dobra”.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Austrija traži sankcije za Milorada Dodika

    Kako je još ranije objavljeno, napadači su iz BiH i Hrvatske, a Marlene kaže da je mlađi bio nasilniji.

    “Rekla sam mu: Ja sam stara žena, šta hoćete od mene? A, onda me pitao koliko imam godina. Rekla sam 76 umjesto 74, jer sam mislila da će me pustiti. A, on je samo odgovorio: Dobro je, ne možeš ostati u drugom stanju”, prisjeća se Marlene T. ovog horora. Kaže da joj je tada postalo kristalno jasno šta se zapravo dešava.

    Kaže da se uplašila da živa neće izaći iz auta. Dodaje da je mlađi pokušavao da je prisili na oralni seks, dok je drugi sjedio za volanom. Mlađi ju je udario šakom u lice nekoliko puta, a drugi, koji je sjedio za volanom, joj je držao noge da se ne opire.

    “Bila sam sigurna da, kad prvi završi, da će me silovati i drugi”, rekla je ona.

    Međutim, tada se desilo nešto što ju je spasilo. Naime, prolaznik je čuo njene krike i pozvao policiju.

    “Mislim da se nikada u svom životu nisam tako obradovala policiji. Tada sam znala da je gotovo. Na licu mjesta su uhapsili mlađeg nasilnika, dok je stariji pokušao da pobjegne automobilom”, rekla je ona.

    Ipak, Marlene je uspjela da zapamti broj registarske tablice i tako ga je policija i pronašla. Obojica su odmah sprovedena u zatvor u Viner Nojštatu.

    Njen advokat kaže da ako se dokaže da je silovanjem nanesena teža tjelesna povreda (koja podrazumijeva najmanej 24 dana liječenja), onda bi mogli biti osuđeni na pet do 15 godina zatvora.

    Marlene priznaje da i danas ide kod psihoterapeuta, te da mora da uzima lijekove.

    “Čim čujem nekoga da hoda iza mene, uspaničim se. Sada uvijek nosim suzavac sa sobom, gdje god idem”, kaže Marlene, koja dodaje da se potpuno otuđila od rodbine i prijatelja, jer i dalje osjeća sramotu zbog svega što joj se desilo.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    POLICIJA NA ULICAMA GRADA U Banjaluci pretresaju vozila, na terenu i s dugim cijevima

    “Još uvijek imam sjećanja na taj dan, imam osjećaj da bih mogla da vrištim kad se sjetim toga. Toliko su me ponizili, prosto, ne znam kako ću dalje”, rekla je Marlene T. za austrijske medije, prenose Nezavisne.

    Crna Hronika

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    (FOTO) ISPLIVALA SLIKA TRUDNE ALEKSANDRE PRIJOVIĆ: Pjevačica u poodmakloj trudnoći sa suprugom, evo kako izgleda

    July 7, 2025

    U Sloveniji pronađeno tijelo Arnesa Gadžuna, mladog medicinara porijeklom iz BiH

    July 7, 2025

    Kultna “Viza za budućnost” se vraća na FTV u novom ruhu: Serija zbog koje su ulice nedjeljom bile prazne

    July 7, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    HITNO: Nestao dječak Burhan, poznat pod nadimkom Bubi – posljednji put viđen na području Otoke

    July 7, 2025

    Sarajevo, 7. juli 2025. – Građani Sarajeva i šire regije pozvani su na oprez i…

    (FOTO) ISPLIVALA SLIKA TRUDNE ALEKSANDRE PRIJOVIĆ: Pjevačica u poodmakloj trudnoći sa suprugom, evo kako izgleda

    July 7, 2025

    U Sloveniji pronađeno tijelo Arnesa Gadžuna, mladog medicinara porijeklom iz BiH

    July 7, 2025

    Poznati ugostitelj ubijen na šetalištu u parku: Imao je aferu sa suprugom ubice!?

    July 7, 2025

    Noćenje za 9 eura, ručak za 5? Da, još uvijek postoji ovakav grad na Jadranu

    July 2, 2025
    Najnovije

    (FOTO) ISPLIVALA SLIKA TRUDNE ALEKSANDRE PRIJOVIĆ: Pjevačica u poodmakloj trudnoći sa suprugom, evo kako izgleda

    July 7, 2025

    U Sloveniji pronađeno tijelo Arnesa Gadžuna, mladog medicinara porijeklom iz BiH

    July 7, 2025

    Kultna “Viza za budućnost” se vraća na FTV u novom ruhu: Serija zbog koje su ulice nedjeljom bile prazne

    July 7, 2025

    VIDEO / Kultna “Viza za budućnost” se vraća na FTV u novom ruhu: Serija zbog koje su ulice nedjeljom bile prazne

    July 7, 2025

    Stablo palo na djevojčicu (8) i ženu tokom nevremena

    July 7, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    (VIDEO) PRETUČENA ANA NIKOLIĆ Pjevačica s ranama i povredama na licu, stravičan prizor

    July 6, 2025

    Poznata pjevačica Ana Nikolić brutalno je pretučena , javljaju lokalni mediji. Inače, Ana ima vidljive povrede na…

    Ovo je par iz Brčkog koji je izazvao požar tokom prosidbe: Mužu određen pritvor od 30 dana, dečko se uselio u stan

    July 4, 2025

    Poznati ugostitelj ubijen na šetalištu u parku: Imao je aferu sa suprugom ubice!?

    July 7, 2025

    Noćenje za 9 eura, ručak za 5? Da, još uvijek postoji ovakav grad na Jadranu

    July 2, 2025

    TIJELA PADALA SA NEBA KAO KIŠA! Dva aviona u letu se sudarila iznad Zagreba, Srbija TUŽENA u Strazburu zbog jezive nesreće: Ovo su bile poslednje riječi pilota pred KATASTROFU

    July 2, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.