Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Bila jedna od najpopularnijih pjevačica (56), a sad ČISTI U VRTIĆU, radi i kao konobarica: “Čistim sama dva puta nedeljno”

    Bila jedna od najpopularnijih pjevačica (56), a sad ČISTI U VRTIĆU, radi i kao konobarica: “Čistim sama dva puta nedeljno”

    March 29, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Slađa Delibašić je otvorila vrtić i radi u njemu od ranog jutra

    Pored posla konobarice, čisti vrtić dva puta nedeljno kako bi biznis cvetao

    Slađa Delibašić je otvorila vrtić u kom radi od ranog jutra. Kako je otkrila osim što radi kao konobarica, ona i čisti jer joj je veoma stalo da joj biznis cveta.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Plave oči i kosa, frizurica – lijep kao beba s reklame: Sin Marije Šerifović je neodoljiv

    Pevačica je nedavno počela da radi kao konobarica u kafiću svoje mlađe ćerke Marinele, a u emisiji “Exkluziv” je otkrila kako izgleda njena svakodnevnica.

    • Svaki dan, znači od ujutru sam u vrtiću, a čistim sama dva puta nedeljno. Imam još jednu vaspitačicu koja je onako sitna i ona može svuda da se provuče, rekla je Slađa koja nije krila zadovoljstvo jer joj biznis cveta.

    Pevačica je ranije pričala da je počela da radi kao konobarica u kafiću kod svoje ćerke.

    Jao, sad sam sela ako mi verujete. Posla ima koliko hoćete. Radim, zašto da ne! To je lokal moje ćerke i vrlo rado joj pomažem. Radim ovde do jedan po podne, a onda odlazim u vrtić i tamo nastavljam s poslom. Ljudi su u početku bili u neverici, pa su se čudili i pitali me da li sam ja Slađa Đogani. Ja im prvo kažem da nisam, ali s obzirom na to da komuniciram s njima, glas me oda, pa ne mogu dugo da ih lažem. Evo pozivam vas da dođete da vas uslužim i spremim vam kafu – rekla Slađa Delibašić.

    • NAJČITANIJA VIJEST:

    DEJAN DRAGOJEVIĆ SE U SUZAMA VRAĆA IZ MEKE: “Svaki musliman treba ovo da uradi… ” Ne prestaje da plače: Sve sam snimao, pa ću i ovo (FOTO)

    Živi kao podstanar
    Pevačica Slađa Delibašić devedesetih je harala javnom scenom sa bivšim suprugom Đoletom Đoganijem, sa kojim je bila deo grupe “Đogani”. Međutim, nakon razvoda Slađa se potpuno posvetila porodici i privatnom biznisu.

    Slađa Delibašić je nakon razvoda odlučila da promeni svoj život iz korena i da jednu kuću prepiše na svoju prvu ćerku Silviju, a drugu kuću na svoju drugu ćerku Marinelu, a od treće kuće, koja je najveća, napravila je vrtić.

    • I dalje sam podstanar, ne živim ovde, u ovoj zgradi je jedna ćerka, a u drugoj je druga. Sukob je generacija i onda mi je bolje da imam svoj mir. Sada plaćam stan 600 evra mesečno, cene su mnogo skočile.

    Blic.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Korona i dalje mutira, a 2 nove varijante izazivaju promuklost! Evo što kažu hrvatski stručnjaci

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Vraćamo redovan vojni rok: Vučić nakon sastanka sa vojnim vrhom

    June 30, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Kristina Obradović (19) iz Loznice imala je samo 14 godina kada je ostala u invalidskim…

    OVO SU MLADIĆI KOJI SU ŽIVI IZGORJELI NA PUTU! Jurcali 185 km/h u tek kupljenom autu: Udarili u cijevi od toplane, svjedoci otkrili JEZIVE DETALJE

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025
    Najnovije

    Korona i dalje mutira, a 2 nove varijante izazivaju promuklost! Evo što kažu hrvatski stručnjaci

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Vraćamo redovan vojni rok: Vučić nakon sastanka sa vojnim vrhom

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    DRAGANA KATIĆ SAOPŠTILA VIJEST O ŽIKI JAKŠIĆU USRED FINALA “NIKAD NIJE KASNO”, NIJE ISTO BEZ NJEGA: “SLUŠAJ KOLIKO TE VOLIMO!”

    June 30, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025

    Preminula učenica (17) Gimnazije na ekskurziji: Kćerka uglednih ljekara, oglasila se i škola! Nezapamćena tragedija potresla region!

    June 27, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.