Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Lav i Martina ubili djecu ETANOLOM, a sada su stigli rezultati i njihove obdukcije: OVA supstanca je nađena u njihovoj krvi

    Lav i Martina ubili djecu ETANOLOM, a sada su stigli rezultati i njihove obdukcije: OVA supstanca je nađena u njihovoj krvi

    March 15, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Nakon jučerašnjih šokantnih rezultata obdukcije mališana koje su otrovali Lav i Martina P.S. isplivali su i rezultati obdukcije njihovih tela a kako nezvanično saznaje “Blic”, toksikološki nalazi pokazali su da su imali alkohola u krvi.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Prve slike sina Marije Šerifović: Uživa u šetnji sa bakom Vericom, jedan potez oduševio sve

    Prvi rezultati toksikoloških analiza tela Lava i Martine pokazali su da su imali alkohola u krvi. Toksikološke analize se nastavljaju kako bi se utvrdilo da li su imali još nekih supstanci koje bi eventualno mogle da utiču na njihovo rasuđivanje – kratko za “Blic” kaže izvor upoznat sa tokom istrage.

    Podsetimo, prema ekskluzivnim saznanjima do kojih je došao “Blic” obistinile su se stravične sumnje da su za smrt dece Lava i Martine P.S. krivi upravo oni a to su pokazali dosadašnji rezultati istrage koja je obuhvatila toksikološke nalaze obdukcije dece.

    • Toksikološki nalazi pokazali su da je u telima mališana pored još nekih supstanci bilo i etanola koji bi mogao verovatno da bude uzrok smrti dece, a ne neki pesticidi kao što se na početku sumnjalo, a kojih nema ni u tragovima u rezultatima obdukcije. Ipak, i te druge supstance su mogle da prouzrokuju smrt tako da se još veštači koliki je procenat nađen u telima i koliko je mogao štete da nanese deci s obzirom na koncentraciju i uzrast i težinu mališana – priča za “Blic” izvor upoznat sa tokom istrage koja je još u toku.

    Dodaje da je istragom utvrđeno i da u ovom zločinu nije učestvovalo “treće lice” ali da se sa sigurnošću ne može utvrditi da li su osumnjičeni zajedno otrovali decu ili je to učinio Lav ili Martina.

    Skočili sa vrha zgrade

    NAJČITANIJA VIJEST:

    DRAMA! OTKRIVAMO ZBOG ČEGA SU SE DŽINOVIĆI POSVAĐALI! Dodatne muke im stvorila ONA: Haris jednu stvar nije mogao da PRIHVATI

    Podsetimo, mladi bračni par, izvršio je samoubistvo skokom sa zgrade na Limanu 2.

    Oni su ušli u zgradu na Bulevaru cara Lazara 7, popeli se na poslednji sprat, razbili staklena vrata i ušli na krov, a zatim zajedno skočili u smrt, a prema rečima stanara ove višespratnice, oni nisu njihove komšije. Bračni par je identifikovan na osnovu otisaka prstiju.

    Kako je “Blic” pisao, ovaj bračni par je živeo u Petrovaradinu.

    Ubrzo potom je otkriveno da je ovaj bračni par, pre nego što su izvršili samoubistvo, ubili sopstvenu decu.

    Tela dvojice dečaka od jedne i tri godine pronađena su u kući u Petrovaradinu. Oni su prošle nedelje sahranjeni zajedno sa majkom Martinom u Bačkom Petrovcu dok je Lav sahranjen u Beogradu.

    Motivi zagrobnog života
    U kući u kojoj je živeo bračni par sa decom pronađeni su egipatski simboli na zidovima. Navodno, simboli su nađeni u dnevnom boravku, a u sobi u kojoj su spavali je bio bračni krevet i krevetac.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    BRAT I SESTRA PRONAĐENI MRTVI U KUĆI: Horor kod Gornjeg Milanovca

    blic.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Lukasu ljekari postavili tešku dijagnozu, bolest je neizlječiva: Aca otkrio sve detalje

    July 3, 2025

    OŽENIO SE DARKO TANASIJEVIĆ Izabranicu krio od svih, tajno vjenčanje upriličeno na ovoj destinaciji!

    July 3, 2025

    “KAKAV NAROD, TAKVI I HEROJI” Vedrana Rudan reže riječima o Tompsonu, oglasila se pred koncert: “Pun mi ga je k***c”

    July 3, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Lukasu ljekari postavili tešku dijagnozu, bolest je neizlječiva: Aca otkrio sve detalje

    July 3, 2025

    Aca Lukas vojni rok uspeo je da izbegne zahvaljujući jednoj prijateljici. Kada je na regrutaciji…

    OŽENIO SE DARKO TANASIJEVIĆ Izabranicu krio od svih, tajno vjenčanje upriličeno na ovoj destinaciji!

    July 3, 2025

    ‘U vlasništvu nema ni cipele’: Halid izgubio na sudu, bivšoj ljubavnici mora isplatiti 71.500 eura

    July 3, 2025

    “KAKAV NAROD, TAKVI I HEROJI” Vedrana Rudan reže riječima o Tompsonu, oglasila se pred koncert: “Pun mi ga je k***c”

    July 3, 2025

    “DVIJE GODINA MI JE DUGOVALA PARE” Sanja Vučić obrukala Mariju Šerifović, evo koliko novca je trebalo da joj vrati: “Mislila je da ću zaboraviti”

    July 3, 2025
    Najnovije

    Lukasu ljekari postavili tešku dijagnozu, bolest je neizlječiva: Aca otkrio sve detalje

    July 3, 2025

    OŽENIO SE DARKO TANASIJEVIĆ Izabranicu krio od svih, tajno vjenčanje upriličeno na ovoj destinaciji!

    July 3, 2025

    “KAKAV NAROD, TAKVI I HEROJI” Vedrana Rudan reže riječima o Tompsonu, oglasila se pred koncert: “Pun mi ga je k***c”

    July 3, 2025

    LIVE STAGE FESTIVAL 2025 @Metalac Sarajevo

    July 3, 2025

    Kata brutalno ubijena, muž joj presudio pred sinom (11), pa i njemu zario nož u grudi

    July 3, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Adna I. (9) stradala: Igrala se sa drugaricama i samo nestala

    July 1, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.