Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Braku je ipak došao kraj: Sanja Kužet stavila tačku na ljubav sa njim, poznat je javnosti

    Braku je ipak došao kraj: Sanja Kužet stavila tačku na ljubav sa njim, poznat je javnosti

    May 20, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Prvi muž Sanje Kužet u dobrim je odnosima sa voditeljkom nakon razvoda

    Jedna od najlepših voditeljki sa naše javne scene, Sanja Kužet je u srećnom braku sa Nemanjom Živojinovićem, sa kojim ima sina Strahinju a par čeka još jedno dete.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    MUŠKARAC UBIO ŽENU I DJECU PA SKOČIO SA ZGRADE U TUZLI

    Prvi muž Sanje Kužet – Brak se raspao nakon godinu dana
    Međutim, gotovo niko ne zna da je voditeljka pre devet godina bila udata za člana obezbeđenja vlasnika TV Pinka, Zorana Pipera, sa kojim ima sina Andriju i da im je venčana kuma bila jedna od najvećih estradnih zvezda na Balkanu.

    Naime, kuma Sanje Kužet bila je pevačica Lepa Brena, prenosi “Mondo”. Iako voditeljka tada nije bila u “Grandu” već je vodila vremensku prognozu, njih dve su bile prilično bliske.

    Svadba je bila organizovana u nekadašnjem hotelu “Interkontinental”. Mladenci su uložili ozbiljnu sumu novca i sve je bilo sređeno do najsitnijih detalja.

    “To je bila ljubav na prvi pogled. Sanja je tada važila za jednu od najatraktivnijih voditeljki, a on je bio veoma uporan, jer mu se Sanja jako dopala. Posle nekoliko meseci zabavljanja, njih dvoje su rešili da se venčaju”, otkrio je izvor blizak voditeljki.

    Ipak, nakon godinu dana je usledio razvod, a voditeljka je jednom prilikom ispričala da su ona i bivši suprug u odličnim odnosima.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Radoš Bajić je najbogatiji srpski glumac, a na kući koju posjeduje svi mu zavide, evo kako ona izgleda (foto)

    “Družili smo se dve godine, a onda se i zaljubili, pa venčali, dobili dete, razveli, ali i dalje ostali u istoj firmi… Zoran i ja smo se posle godinu dana braka lepo, ljudski razišli. Možda će nekom to delovati i smešno, ali kod nas sve besprekorno funkcioniše, samo što nismo u zajednici. Andrija i on se viđaju, imaju normalan kontakt, mi moramo da funkcionišemo zbog deteta i želimo da ta komunikacija bude što bolja. Nije bilo ljubomornih scena, nije bilo sujete”, rekla je ona, i dodala:

    “Drugi put sam se odlučila za brak kada sam ponovo prepoznala ljubav, u koju verujem”, rekla je voditeljka jednom prilikom za domaće medije.

    Sanjin sadašnji suprug je direktor marketinga jedne auto – kompanije, a njihova ljubavna priča je počela kada su oboje bili na pragu dvadesetih, ali veza im tada nije uspela i svako je krenuo svojim putem.

    “Kada smo se deset godina kasnije ponovo našli, preskočili smo upoznavanje i predrasude, tako da je sve bilo lakše”, otkrila je jednom prilikom voditeljka.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Otkrila kakav je zaista odnos između Ane Sević i Darka Lazića

    AUTOR: Svet

    FOTO: ATA images

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Oženio se Sajfer: “Ustali smo i otišli biti zvanični”

    July 14, 2026

    Tuga u bh. gradu: Prerano preminuo Aldin Kamberović, pamtit će ga po dobroti i humanosti

    July 14, 2026

    Maloljetnica silovana u Olovu, pronađena kako bosa trči pored šume!?

    July 14, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Miia Borisavljević se oglasila u jeku afere oko Maje Marinković i njenog muža: Evo šta je poručila zadrugarki

    July 14, 2026

    Pevačica Mia Borisavljević oglasila se nakon što se u Eliti 9 potegla priča da je Maja Marinković…

    Ovo je mladić koji je ubio oca kad je vidio da mu tuče majku: Ubijeni vjerovao da je prorok?

    July 14, 2026

    “POMOLILA SE I ZAPALILA SVIJEĆU NI NE SLUTEĆI ŠTA JE ČEKA” Ovo je Jovana (21) koja je poginula u nesreći, oglasile se komšije: “Najavljivala je vjeridbu, na more je otišla sa sestrom…”

    July 13, 2026

    Se*si stečajna upraviteljica iz Zagreba zaludila region – po danu sudnica, po noći plesni podijum

    February 9, 2026

    U BOLNICU DONIJELA TIJELO MRTVE BEBE Djevojka (26) tvrdi da se porodila kod kuće, pokrenuta istraga: Užas

    July 13, 2026
    Najnovije

    Oženio se Sajfer: “Ustali smo i otišli biti zvanični”

    July 14, 2026

    Tuga u bh. gradu: Prerano preminuo Aldin Kamberović, pamtit će ga po dobroti i humanosti

    July 14, 2026

    Maloljetnica silovana u Olovu, pronađena kako bosa trči pored šume!?

    July 14, 2026

    Ovo je mladić koji je ubio oca kad je vidio da mu tuče majku: Ubijeni vjerovao da je prorok?

    July 14, 2026

    Opasni Mirnes Ribić pobjegao iz KPZ-a Kozlovac u Tuzli, raspisana potraga

    July 14, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    “Lupila sam mu samo dva šamarčića” Katarina udarila dijete uz rasističke uvrede, pa iznijela skandaloznu “odbranu”

    July 8, 2026

    Video na kome odrasla žena u šabačkom naselju Trkalište nasrće na dečaka, udara ga po glavi, preti…

    KRVNIČKI NAPAD U SARAJEVU: Sin Mahire Hajdarpašić pretučen nakon što je stao u odbranu prijatelja

    July 10, 2026

    Se*si stečajna upraviteljica iz Zagreba zaludila region – po danu sudnica, po noći plesni podijum

    February 9, 2026

    “Potpisali smo papire za razvod” Katarina Lazić iskreno o krahu ljubavi: “Ništa me ne veže za njega”

    July 9, 2026

    Bacio tijelo njenog sinčića pred nju, a onda je izbo 50 puta: Ovakvog zlotvora Srbija nikada nije vidjela!

    July 12, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Kpi.ba je počeo s radom: Nova adresa za brzu i jednostavnu kupoprodaju vozila, dijelova i opreme

    July 8, 2026

    Luksuz kakav zaslužujete – otkrijte zašto je Villa Verona među najpoželjnijim vilama u Hercegovini, uz poseban popust na višednevni boravak

    July 7, 2026

    Jedini u BiH koji ženama s alopecijom vraćaju nadu – Swisskosa donosi rješenja koja vraćaju samopouzdanje i mijenja život

    July 2, 2026

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.