Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Breni je dosta lažne ljubavi: Evo zbog čega je Aleksandra izbačena iz njhovog doma

    Breni je dosta lažne ljubavi: Evo zbog čega je Aleksandra izbačena iz njhovog doma

    April 19, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Odnos Prije i Brene je skladan, ranije se pisalo o njihovom navodnom neslaganju

    Pravi skandal nastao je u domu Živojinovića i to prije više od pet godina kada je Lepa Brena navodno istjerala iz kuće djevojku svog pastorka, Aleksandru Prijović.

    NAJČITANIJA VIJEST

    Zorica Marković prelomila poslije 40 godina, donijela odluku koju je mislila da nikad neće: “Moram otići…”

    Problem je navodno nastao zbog toga što je Filip zapostavio svoju karijeru fudbalskog menadžera u Americi i odlučio da bude menadžer svoje djevojke, sa kojom je i otvorio restoran u Beogradu. 

    Odnos Prije i Brene nikad u potpunosti nije objašnjen…

    Odnos Prije i Brene – Kako je počelo?
    – Filip živi malo kod Aleksandre, malo kod Bobe i Brene. Ima 32 godine i konačno bi trebalo da se odluči da li će da se ženi i posveti porodici ili će da nađe neki ozbiljan posao i počne da radi. Kod Živojinovića važi pravilo da svako mora da doprinosi kućnom budžetu. Filip je zbog Aleksandre zapostavio svoju karijeru.

    Nije produžio licencu za fudbalskog menadžera, što je trebalo da učini krajem avgusta, a to je razbesnelo Bobu i Brenu koji su sve uložili u njegovo školovanje i život u Kaliforniji. Ova priča se potegla pre neko veče za večerom, kada su kritike pljuštale sa svih strana na Filipov račun. Brena i Boba su mu rekli da je neodgovoran i da ne može da se drži za ženinu suknju ako misli da nešto uradi, zamerili su i Aleksandri što nije uticala na njega i tenzija je samo rasla – kaže izvor koji je upućen u odnos Prije i Brene je skladančitavu situaciju, i dodaje:

    Sve bi se još i stišalo da se Prijovićeva nije brecnula na Brenu i rekla da ona nema ništa sa tim, da Filip može da odluči svojom glavom i da nju ostave na miru.

    Bila je prilično ljuta što je optužuju za Filipov fijasko i za to da ga ona odvlači od karijere. To je još više iziritiralo Brenu, koja im je pomogla čak i sa otvaranjem restorana.

    Niko nije očekivao da će tako reagovati. Ustala je i uhvatila Aleksandru za ruku i pokazala joj gdje je izlaz. Svi su bili u šoku. Znaju da je Brena temperamentna, ali to niko nije očekivao.

    Filip je istrčao za djevojkom dok je Boba podržao Brenin postupak, a tu su bili i Stefan i Viktor.

    Filip je zbog Aleksandre odbio nekoliko dobrih stranih klubova, što je navodno sahranilo njegovu karijeru.

    Neki klubovi iz inostranstva nudili su mu da se preseli u Ameriku i radi za njih, ali je Aleksandru to dovelo do ludila.

    On je trebalo licencu fudbalskog menadžera da produži u avgustu, ali zbog ljetovanja sa pjevačicom nije otišao i sad više ne može da se bavi tim poslom dok ponovo ne položi neke ispite.

    Kada su to saznali, Brena i Boba su poludjeli, kao i njegova majka Zorica, ali su čekali pogodan trenutak da razgovaraju sa njim.

    Kako se on ne odvaja od Aleksandre, neizbježno je bilo da ona prisustvuje tome i osjetila se kao glavni krivac, što realno i jeste. Sada odbija da ide u kuću Živojinovića, gdje nije ni dobrodošla, ali i Filip sve rjeđe posjećuje oca i maćehu. Sa druge strane Brena i Boba su ljuti zbog Aleksandrine drskosti pa su svi na ratnoj nozi – kaže izvor kojem se Filip poverio.

    Odnos Prije i Brene je skladan -Folk zvezda podržavala vez s Mandžikom?


    – On je trenutno između dvije vatre i ne zna šta će da radi. Brenu cijeni kao majku i kao nekoga ko je uvijek bio tu za njega. Sa druge strane sve više mu se čini kako njegova Aleksandra nije dobrodošla u porodicu, i to ga ljuti.

    Aleksandra mu je usadila u glavu da im je neko bacio crnu magiju i da im zbog toga u posljednje vreme ne ide.

    Stalno zove roditelje i njima priča isto i plače. Ne zna ni kako će se pojaviti u „Grandu” kada ne priča sa Brenom, a ovih dana bi trebalo da gostuje u jednoj od emisija.

    Filip je pokušao da razgovara sa Bobom mobilnim telefonom, ali je ubrzo shvatio da se on nije odljutio – objašnjava izvor, koji ističe da je i sam u nekoliko navrata pokušao da razgovara sa Filipom i ubijedi ga da treba da se vrati u Ameriku i nastavi karijeru:

    NAJČITANIJA VIJEST

    Vještačenje u toku: Tragovi iz automobila, sa odjeće i obuće rješavaju Dankino ubistvo?

    On je bio jako dobar u tom poslu i šteta je što se ulijenjio. Zarađivao je dobro i nije morao da brine za budućnost, ovako Aleksandra je ta koja većinu stvari finansira.

    To je jedan od razloga zbog čega je Brena mnogo više podržavala njegovu vezu sa Majom Mandžukom nego sa Prijovićevom.

    svet.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Poznato kada se Zmajevi vraćaju iz Amerike: Evo hoće li biti dočeka u BiH

    July 2, 2026

    Oglasila se Sada Hasanić nakon incidenta u Doboju: “Stavili su mi lisice, završila sam u bolnici al ne dam zastavu!”

    July 2, 2026

    VIDEO / Oglasila se Sada Hasanić nakon incidenta u Doboju: “Stavili su mi lisice, završila sam u bolnici al ne dam zastavu!”

    July 2, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Užas! Roditelji držali kćerku zarobljenu na krevetu: Umrla od ležanja, policija u nevjerici šta je vidjela

    July 2, 2026

    Preminula u jezivim uslovima nakon višegodišnjeg zanemarivanja Slučaj Lejsi Flečer iz američke savezne države Luizijane…

    Dok je gledao utakmicu BiH, policija mu pokucala na vrata: “Dijete mi je doživjelo traumu, oduzeli su mi zastave”

    July 2, 2026

    Šok! Muž i žena umrli zbog kiselih krastavaca: Djeca bila sama tri dana

    July 1, 2026

    Završila se bajka BiH na Svjetskom prvenstvu. Svaka vam čast i hvala vam!

    July 2, 2026

    Suze Sergeja Barbareza dirnule navijače: Teško je podnio ispadanje Zmajeva sa Svjetskog prvenstva

    July 2, 2026
    Najnovije

    Poznato kada se Zmajevi vraćaju iz Amerike: Evo hoće li biti dočeka u BiH

    July 2, 2026

    Oglasila se Sada Hasanić nakon incidenta u Doboju: “Stavili su mi lisice, završila sam u bolnici al ne dam zastavu!”

    July 2, 2026

    VIDEO / Oglasila se Sada Hasanić nakon incidenta u Doboju: “Stavili su mi lisice, završila sam u bolnici al ne dam zastavu!”

    July 2, 2026

    Zadavio suprugu jer je umislio da ga truje, pa ubio čovjeka zbog spora oko zemlje! Dvostruki zločin koji je šokirao grad

    July 2, 2026

    Dodikova provokacija nakon utakmice: Hvala Ameriko!

    July 2, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Šok! Muž i žena umrli zbog kiselih krastavaca: Djeca bila sama tri dana

    July 1, 2026

    Istraga je pokazala da su nekoliko dana ranije jeli domaće kisele krastavčiće koje su dobili…

    Preminuo Kenan Suljagić: Odlazak cijenjenog profesora, nutricioniste i sportiste rastužio brojne prijatelje i kolege

    June 30, 2026

    Jakov Jozinović objavio snimak s jahte: Džejla Ramović ga ljubi uz pjesmu “Raj”

    June 29, 2026

    Umro novinar Marko Pantić (36)

    June 27, 2026

    Otac (37) počinio samoubojstvo, a supruga sada želi upozoriti javnost na problem

    June 28, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.