Ovaj prizor uznemirio je prisutne turiste i mještane.
NAJČITANIJA VIJEST:
Službenici hercegnovske policije 22. jula spriječili su tragediju kada je strani državljanin pokušao da izvrši samoubistvo sa krova kuće, saznaje nezvanično portal Dan. Kako saznajemo, do incidenta je došlo nakon što je emotivna partnerka prekinula vezu sa muškarcem, koji je državljanin Azerbejdžana.
Ovaj prizor uznemirio je prisutne turiste i mještane.
Tragedija je spriječena brzom reakcijom interventne jedinice OB Herceg Novi, a zahvaljujući službenicima M.D. i A.R. koji su uspjeli da nakon pola sata pregovora spuste muškarca sa krova.
Sve se dogodilo oko 16 časova u mjestu Porto Veslo. Prije nego što se popeo na krov, muškarac je isjekao lijevu ruku staklom, u predjelu vena, od zgloba do lakta.
– Nakon emotivno neuspele veze, muškarac je odlučio da potraži posljednju šansu sa krova jedne vile u tom malom primorskom mjestu, prijeteći da će sebi oduzeti život ukoliko djevojka ne pristane da nastave zajednički život – rekao je izvor portala Dan.
Muškarac je prebačen u Hitnu pomoć, a zatim u bolnicu „Dobrota“.
NAJČITANIJA VIJEST:
Nije bilo lako izabrati, ali evo ih: 10 najljepših pješčanih plaža u Hrvatskoj
Aloonline.ba