Gotovo nezapamćena saobraćajna nesreća dogodila se u Rumuniji kada je jedan vozač izgubio kontrolu i preletio dva automobila u kružnom toku.
Tom prilikom, vozač Mercedesa je zamalo udario u nadzornu kameru koja je zabilježila ovaj trenutak.
“Vozač je bio 55-godišnji muškarac koji je, prema preliminarnim podacima, pretrpio dijabetični napad”, navode rumunski mediji.
NAJČITANIJA VIJEST
No Limit 23 donio sjajne borbe na Ilidžu: Mnogo emocija i nova pobjeda Benjamina Poturka
Vozač je izgubio kontrolu nad automobilom. Na snimku, njegov automobil uleti direktno u stub nadzorne kamere preko dva automobila koja su bila na cesti. Kada leteći automobil nestane iz kadra, čuje se tutnjava.
Video pogledajte OVDJE.
Klix.ba



