Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Hanka Paldum o sinu: ‘Ne želim ga vidjeti…’

    Hanka Paldum o sinu: ‘Ne želim ga vidjeti…’

    May 25, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Bosanskohercegovačka pjevačica Hanka Paldum desteljećima je prisutna na glazbenoj sceni.

    Uspjela je izgraditi zavidnu karijeru, ali dok su joj u poslu cvjetale ruže, privatni život joj nije uvijek bio lak.

    NAJČITANIJA VIJEST

    Oglasila se Karleuša nakon skandalozne prepiske Duška Tošića i Severine! Jelena poslala jasnu poruku!

    Bosanskohercegovačka pjevačica Hanka Paldum desteljećima je prisutna na glazbenoj sceni.

    Uspjela je izgraditi zavidnu karijeru, ali dok su joj u poslu cvjetale ruže, privatni život joj nije uvijek bio lak.

    Pjevačica iz braka s Muradifom Brkićem ima sina Mirzada i kćer Minelu koja je sretno udana i ima, također, dvoje djece. Međutim, Hankin sin dosta se razlikuje od svoje sestre i o njemu se svojevremeno naširoko pisalo.

    On je 2021. godine bio uhićen, kako prenose susjedni mediji, u Neumu zbog napastovanja jedne djevojke (26) i prisiljavanja na intimne odnose, a to nije bio prvi put da Hankin sin ima probleme sa zakonom.

    Mirzad je osuđen na dvije godine zatvora jer je automobilom 2014. godine, udario tri pješaka, žene koje su stajale na autobusnoj stanici, od kojih su dvije bile teško povrijeđene.

    Brkić je tada podvrgnut testu na droge, a u krvi su mu nađene psihoaktivne supstance amfetamin. Brkić je tada bio uhićen, a potom je pobjegao policiji, koja ga je pet i pol sati jurila po Sarajevu.

    Hanka je tada branila sina i smatra da je kazna koju je dobio stroga.

    Teško mi je kao što bi bilo svakoj majci, ali tu emociju držim za sebe. Moj sin je dobro, u jednu ruku, iako ne može biti dobro zato što je u zatvoru. On je osuđen na dvije godine zatvora zbog prometne nesreće koju je počinio. On služi svoju kaznu i na sreću nije bio teško povrijeđen.

     Svi su napravili da je on jedan zločest momak, a osuđen je na tako veliku kaznu samo zato što je sin Hanke Paldum. Mnogi su mi rekli da za to što je napravio nije trebao dobiti ni godinu dana. Svakom djetetu je teret kada mu je roditelj poznat i popularan jer tada presuđuju druge stvari’, pričala je tad pjevačica.

    Njen nasljednik je bio pod stalnim nadzorom psihijatara zbog ranijeg konzumiranja droga, a zabrinuta majka ga je stalno posjećivala.

    NAJČITANIJA VIJEST

    PRIVATNA PREPISKA DUŠKA TOŠIĆA I SEVERINE! Dok se Karleuša bori da odbrani Srbiju od Severine, pogledajte šta njen još uvijek zakoniti muž radi

    Nakon prometne koju je izazvao, sud mu je odredio obavezno liječenje, a Hanka ga je tada poslala na odvikavanje u najbolju njemačku bolnicu.

    NAJGLEDANIJI VIDEO

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    OVO JE MALO KO ZNAO Ahmed je otac najstarije kćerke Zorice Brunclik, krije se od medija

    July 1, 2025

    SIRENE ZAVIJAJU, A ONDA STIŽE HITNA PORUKA! Evropska zemlja se sprema za rat, građani dobili upozorenje: “Imate 72 sata, evo kako da PREŽIVITE”

    July 1, 2025

    Crvena uzbuna zbog vrućina, Balkan pod udarom: ‘U iduća tri dana moglo bi umrijeti 4.500 ljudi’

    July 1, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Selma Bajrami rastužila pratioce objavom: Ovako mi se sin javlja…

    July 1, 2025

    Bh. pjevačica Selma Bajrami već godinama bije bitku za starateljstvo nad sinom Darisom.U najnovijoj objavi…

    OVO SU MLADIĆI KOJI SU ŽIVI IZGORJELI NA PUTU! Jurcali 185 km/h u tek kupljenom autu: Udarili u cijevi od toplane, svjedoci otkrili JEZIVE DETALJE

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    “JAVILI SU MI DA JE UMRO” Voditelj Granda saopštio tragične vijesti: “Nosio sam ga na rukama”

    July 1, 2025
    Najnovije

    OVO JE MALO KO ZNAO Ahmed je otac najstarije kćerke Zorice Brunclik, krije se od medija

    July 1, 2025

    SIRENE ZAVIJAJU, A ONDA STIŽE HITNA PORUKA! Evropska zemlja se sprema za rat, građani dobili upozorenje: “Imate 72 sata, evo kako da PREŽIVITE”

    July 1, 2025

    Crvena uzbuna zbog vrućina, Balkan pod udarom: ‘U iduća tri dana moglo bi umrijeti 4.500 ljudi’

    July 1, 2025

    OVO JE DEJAN (43) KOJI JE STRADAO U EKSPLOZIJI PLINSKE BOCE! Izgorjelo mu 85 odsto tijela, iza njega ostala malena kćerka

    July 1, 2025

    “JAVILI SU MI DA JE UMRO” Voditelj Granda saopštio tragične vijesti: “Nosio sam ga na rukama”

    July 1, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025

    Preminula učenica (17) Gimnazije na ekskurziji: Kćerka uglednih ljekara, oglasila se i škola! Nezapamćena tragedija potresla region!

    June 27, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.