Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Iza zidova ove trošne kuće krije se najtužnija priča jednog djeteta: Vesna Đogani pokazala dom u kome je odrasla

    Iza zidova ove trošne kuće krije se najtužnija priča jednog djeteta: Vesna Đogani pokazala dom u kome je odrasla

    March 20, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Kuća Vesne Đogani mala je i zapuštena

    Pevačica Vesna Đogani odrasla je u veoma teškim životnim okolnostima, ali nikada nije krila odakle je potekla. Ona je u više navrata pričala o svom detinjstvu koje nije bilo sjajno, a isto tako je isticala da je tada imala velike snove, bogatu maštu i bila srećno dete. Kuća Vesne Đogani bila je mala, skromna, a jedno vreme je čak boravila i u domu za nezbrinutu decu.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Detalji sumnjive smrti u zatvoru: Često je bio modar, ali se plašio da prijavi nasilje / TROJICA SILOVALA I MUČILA PREMINULOG ZATVORENIKA?!

    – Jedno vreme sam bila u Zvečanskoj i to je bila jako velika trauma, sećam se toga iako sam bila baš mala. Sećam se da sam stalno tamo plakala. To vam je kao kad imate dete i ono je bolesno, ima temperaturu, i samo zove: “mama, mama”, a mame nema, nikako da dođe. Tako da je to bilo jako teško za mene.

    – Ipak razumem svoju majku, jer je bila primorana da to uradi, nije mogla da me izdržava i bilo joj je mnogo teško, mnogo je patila u tom periodu. Ali nema opravdanja za oca koji ostavi svoje dete i ne želi da bude ni u kontaktu sa njim. Međutim oprostila sam mu to, jer ne želim da trujem svoju dušu više takvim stvarima – pričala je pevačica.

    Đoganijeva je pre nekoliko meseci zbog pojedinih negativnih komentara odlučila da u svom vlogu snimi kuću i kraj u kome je nekada živela.

    Kuća Vesne Đogani je dom koga se pevačica ne stidi
    – Ja sam Vesna Đogani. Ovo je ulica mog detinjstva. Tu sam rođena. Tu sam odrasla. U mom dvorištu sam imala prve koncerte. Tu je počela moja karijera. Tu je počeo moj san. Ovo je moj most. Most mog detinjstva. Tu smo igrali između dve vatre. Šetali se. Iznad nas preko njega bi svake nedelje prolazili navijači Zvezde i Partizana i glasno navijali. Tramvaji bi brujali, a nama deci je sve to bilo kao da slušamo najlepšu muziku. Voleli smo tu buku.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Dok su se dvije hitne pomoći natezale ko treba da izađe na teren, SARA (22) JE UMRLA NA PRAGU SVOJE KUĆE: Detalji užasne smrti u Kaluđerici

    – A sada je neko isprljao moj most. Isprljao moje detinjstvo. Pogana usta su isprljala čisto dečije srce. Isprljao san. Isprljao dečije snove. Da, bila sam siromašna devojčica. Sa velikim snovima. Siromašna devojčica sa velikom maštom – napisala je Vesna tada i dodala:

    – Zar neko može da te osudi, samo zato što si živela ispod mosta. Imala parče hleba i parče neba. Tužna sam zbog toga.

    – I zato sam došla tu. Ne zbog sebe, nego da podržim devojčicu koja plače u meni. Da se izvinim mom mostu jer znam da ga to boli. Jer jedino on zna ko sam ja. Koji su moji snovi. I da me niko nije pokupio, nego mi je on pokazao put kojim da idem.

    – I da danas budem ovo što jesam. Uspešna, mirna žena. Sa puno ljubavi oko mene. Sa publikom koja se veseli sa mnom, ponekad plače. I moj glas ih smiruje. I oni ne daju na moj most. Ne daju suze da mi teku. Hvala predobri moji ljudi… Sada sam mirna jer sam dobila sve odgovore. Moj most. Moja ljubav. Moje detinjstvo – otkrila je iskreno Vesna, koju je publika posle toga još više zavolela.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Denisa preminula u 27. godini života: Ostale su neutješne dvije kćerke Ayla i Asya

    AUTOR: SVET

    FOTO: INSTAGRAM

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    (FOTO) SLIKA SVEKRVE I TAŠTE – GRLE SE Ceca i Olivera u brutalnim haljinama, a Anastasija i Gudelj ne skidaju osmijeh s lica, momenti iz Španije: “Familija”

    May 9, 2025

    (VIDEO) DA LI JE OVO MOGUĆE?! Grad napadao DO KOLJENA, ulice kao USRED JANUARA: Superćelijska oluja pogodila poznato ljetovalište, apokaliptične scene!

    May 9, 2025

    (VIDEO) DA LI JE OVO MOGUĆE?! Grad napadao DO KOLJENA, ulice kao USRED JANUARA: Superćelijska oluja pogodila poznato ljetovalište, apokaliptične scene!

    May 9, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Elmir Kulagić nastradao u kamionu: Firma ne želi da osigura sredstva za prevoz tijela u BiH

    May 9, 2025

    APEL ZA POMOĆ: Prikupljeno 1.525 € od potrebnih 5.000 € za transport tijela Elmira Kulagića. Prikupljeno…

    Katarina Grujić objavila saopštenje o rastanku: Došlo je vrijeme da se rastanemo, razlozi su…

    May 9, 2025

    “Slušaj, svinjo! Nećeš više ubiti nijednu ženu..” Miljković zaprijetio Baki Prasetu nakon što je vrijeđao Lunu

    May 9, 2025

    Jedina ljubavi moja, čekaj me: Jelenine riječi poslije njegove smrti kidaju dušu

    May 9, 2025

    Zapalio suprugu (40) u bračnom krevetu: Četvero djece ostalo bez majke

    May 9, 2025
    Najnovije

    (FOTO) SLIKA SVEKRVE I TAŠTE – GRLE SE Ceca i Olivera u brutalnim haljinama, a Anastasija i Gudelj ne skidaju osmijeh s lica, momenti iz Španije: “Familija”

    May 9, 2025

    (VIDEO) DA LI JE OVO MOGUĆE?! Grad napadao DO KOLJENA, ulice kao USRED JANUARA: Superćelijska oluja pogodila poznato ljetovalište, apokaliptične scene!

    May 9, 2025

    (VIDEO) DA LI JE OVO MOGUĆE?! Grad napadao DO KOLJENA, ulice kao USRED JANUARA: Superćelijska oluja pogodila poznato ljetovalište, apokaliptične scene!

    May 9, 2025

    Porijeklo kovida napokon otkriveno? Šokantna studija navodi da virus vjerovatno i nije iz Kine

    May 9, 2025

    Istina o testamentu Marinka Rokvića: Evo kako je pjevač podijelio imovinu

    May 9, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Devetnaestogodišnjak ubijen u brutalnoj tuči, dvojica uhapšena

    May 4, 2025

    Ibarska magistrala – U brutalnom sukobu koji se juče dogodio na Ibarskoj magistrali, život je…

    VIDEO Nova snimka Vučića s Floride: ‘Izbacili ga kao uljeza i zaprijetili tužbom. Pakao’

    May 5, 2025

    Tragedija: Otac izbo nožem dvije kćerke, jedna preminula

    May 6, 2025

    Duška zaboljela glava zbog Atinine promjene: Postala je Karleušina kopija, kosu ofarbala u plavo, našminkala se…

    May 6, 2025

    Sudar pikapa i kombija, najmanje sedam turista izgorjelo: Snimak horor udesa

    May 3, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    “Mašinsko pranje tepiha Aladin” – Vaš saveznik za čiste i mirisne tepihe

    April 25, 2025

    AMAZINGA – Mjesto gdje zabava počinje i nikada ne prestaje

    April 22, 2025

    Poznajete li ovog pjevača? Upravo je izbacio novu pjesmu!

    April 7, 2025

    Adnan Babajić objavio novu pjesmu i spot: “Lome me sjećanja”

    April 2, 2025

    MEGAN FOX JE NOVO ZAŠTITNO LICE HELL ICE COFFEE

    March 3, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.