Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » JEZIVI DETALJI UBISTVA! Miroslav cijeli dan pio s ocem pa ga ubio, tijelo nađeno kod kokošinjca

    JEZIVI DETALJI UBISTVA! Miroslav cijeli dan pio s ocem pa ga ubio, tijelo nađeno kod kokošinjca

    February 22, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Zločin se dogodio u četvrtak uveče oko 20 časova na porodičnom imanju.

    Osumnjičeni Miroslav J. (38) uhapšen je u četvrtak uveče zbog sumnje da je nakon svađe ubio svog oca Jubomira J. (70) u Velikom Crniću kod Požarevca.

    Komšinica ove porodice otkrila je jezive detalje zločina gdje tvrdi da je osumnjičeni pucao u oca dok je bio okrenut leđima.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Pao plafon u tržnom centru: Ima mrtvih, među njima i dijete

    Zločin se dogodio u četvrtak uveče oko 20 časova na porodičnom imanju. Osumnjičeni je nakon ubistva priveden i određeno mu je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu.

    – Kobnog dana, kako mi je juče ispričala Snežana, majka osumnjičenog i supruga ubijenog Jubomira, njih dvojica su u četvrtak cijeli dan pili. Popili su pet flaša piva i to onih velikih u plastični bocama od po dva litra. Bili su baš pijani, a onda su se posvađali – kaže sagovornica za Kurir i dodaje:

    – Miroslav je znao da bude nasilan i nepredvidiv kada popije. Tačno bi se znalo kada se on napije, jer bi tada iz njihove kuće i dvorišta dopirala buka i svađa. Imao je preku narav kada popije, lomio bi čak i stvari po kući, nije imao neku mjeru kada popije.

    Kako je potom objasnila, niko ne zna konkretan razlog zašto je u četvrtak došlo do svađe.

    – Po selu se priča da ima nekoliko verzija zašto su se posvađali, ali mi Snežana kaže da se nisu oko ničega konkretno posvađali, jer je ona tokom cijelog dana bila s njima – kaže mještanka Velikog Crnića i dodaje:

    – Ona slabije čuje, ali kaže da ne može ni da se sjeti od šoka zašto je došlo do krvoprolića. Sve se dogodilo brzo, kako mi je ispričala, i da nije uspjela ni da reaguje. Navodno, našla je Jubomira u lokvi krvi na ulazu u kokošinjac, tvrdi sagovornica.

    – Išla je da donese drva za ogrijev i tada je vidjela da Jubomir leži. Nije joj odgovorio na dozivanje, a kada mu se približila nije davao znake života. Tada je vidjela krv na svojim rukama… Počela je da kuka i da ga okreće da mu pruži pomoć, ali nažalost Jubomir je već bio mrtav – objašnjava komšinica i dodaje:

    NAJČITANIJA VIJEST:

    OVO JE MIROSLAV KOJI JE UBIO OCA Užasu prethodila svađa: Evo šta je do sada otkriveno

    – Vidjela je ranu od metka u glavu, tačnije na potiljku. Sigurno je Miroslav pucao u njega kada mu je okrenuo leđa, ali to će utvrditi istraga koja se vodi. Strašno je sve ovo. Svi smo pod stresom. Ispričala mi je Snežana da njen sin nije ubio oca, već da je to uradio Jubomir sam sebi. Njene riječi su da je Jubomir izvršio samoubustvo, ali po svemu sudeći tako nešto nije moguće.

    Aloonline.ba

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    “Mama, Sale više ne diše” Suzana u suzama o posljednjim sekundama života Saše Popovića: “Samo sam ga zagrlila”

    August 6, 2025

    VIDEO / “Mama, Sale više ne diše” Suzana u suzama o posljednjim sekundama života Saše Popovića: “Samo sam ga zagrlila”

    August 6, 2025

    SAGA IZ BUŽIMA SE NASTAVLJA: Pojavio se Mejrin muž, imaju dijete od mjesec dana

    August 6, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Ovo je motociklista koji je nastradao jutros na magistralnom putu M-17

    August 6, 2025

    Na magistralnom putu M-17 Jablanica – Potoci, u mjestu Bijela, jutros oko 10 sati dogodila…

    “Paraziti mi skaču po licu, rastapaju mi kožu”: Influenserka objavila jeziv snimak, njena dijagnoza šokira sve

    August 5, 2025

    Bizarno: Djevojka umrla u autobusu, na njenom mrtvom tijelu našli 26 iPhone uređaja!?

    August 5, 2025

    SAGA IZ BUŽIMA SE NASTAVLJA: Pojavio se Mejrin muž, imaju dijete od mjesec dana

    August 6, 2025

    Teška nesreća na putu prema Mostaru: Motociklista sletio u korito Neretve, u toku izvlačenje

    August 6, 2025
    Najnovije

    “Mama, Sale više ne diše” Suzana u suzama o posljednjim sekundama života Saše Popovića: “Samo sam ga zagrlila”

    August 6, 2025

    VIDEO / “Mama, Sale više ne diše” Suzana u suzama o posljednjim sekundama života Saše Popovića: “Samo sam ga zagrlila”

    August 6, 2025

    SAGA IZ BUŽIMA SE NASTAVLJA: Pojavio se Mejrin muž, imaju dijete od mjesec dana

    August 6, 2025

    Dodik raspisuje referendum

    August 6, 2025

    Hana Hadžiavdagić o majčinstvu: “Odustali smo, imamo jedno drugo”

    August 6, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Ovo je Mejra koja se nije pojavila na svadbi: Svatovi čekali četiri sata, ona slala poruke da kasni zbog šminke, da bi se kasnije prestala javljati

    August 4, 2025

    Nevjerovatan i mučan prizor odigrao se jučer u Bužimu, gdje je mladoženja Muhamed Šefić, u…

    POGOĐENA NAJVEĆA NUKLEARKA U EVROPI?! Širi se dim, čuju se eksplozije: Hitno se oglasila IAEA

    August 3, 2025

    Pojavila se i druga strana priče o odbjegloj mladi iz Bužima: Ona se više puta udavala, jarani ga nasamarili

    August 5, 2025

    Najsuroviji zločin: Monstrum silovao djevojčicu do smrti, dok je majka čuvala stražu

    August 2, 2025

    Ovako izgleda ŽENA Lepog Miće: Samo jednom stala pred kamere, a evo kako je KĆERKA Sara opisala ODNOS RODITELJA: “Imaju poseban dogovor!” (FOTO)

    August 2, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    Ne propustite ovu TOP ponudu! Prego Lux u Ulcinju nudi sve što vam treba za idealan odmor!

    July 20, 2025

    Ovako izgleda ostvarenje sna: Ekskluzivno za HELL pobjednike, veče u društvu Michelea Morronea

    July 16, 2025

    Skriveni raj kod Mostara: Vila Bellevue za potpuni mir, tišinu i uživanje u prirodi

    July 8, 2025

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.