Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Karleuša progovorila o razvodu: Njegova majka je za sve kriva, zbog nje djecu hoće da ostavi bez ičega

    Karleuša progovorila o razvodu: Njegova majka je za sve kriva, zbog nje djecu hoće da ostavi bez ičega

    June 16, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Objava Jelene Karleuše o razvodu je nikad oštrija

    Već nekoliko dana mediji bruje o razvodu marokanskog fudbalera Ašrafa Hakimija i glumice Hibe Abuk. A, razlog zbog koga se svi bave ovim razvodom je taj što je Hakimi navodno svu imovinu prepisao na majku, pa će njegova supruga i deca ostati bez ičega. O ovoj temi imala je štošta da kaže i JK, koja je i sama u procesu razvoda, koji se, kako se pisalo, navodno “otegao” upravo zbog podele imovine.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Nije sreća para puna vreća: Miroslavu Iliću ni brdo novca nije ispunilo OVE životne želje

    Pop diva je, kao i uvek, i ovaj put rekla sve ono što zaista misli, a objava Jelene Karleuše sve je ostavila bez teksta.

    – Šta se desilo sa našim nesrećnim muškarcima? Vidim, toliko oduševljenje ovim Hakimijem što je, kako kažu mediji, sva primanja od kluba prepisao majci pa njegova supruga neće dobiti ni cent pri razvodu… Da usput dodamo da je njegova supruga (i majka njihove dece) podnela zahtev za razvod zbog tužbe za silovanje koju je protiv njenog muža podnela devojka od 24 godine.

    Footballer Achraf Hakimi's wife filed for divorce and demanded half of his property. She was however informed by court that her "Millionaire' husband owns nothing as all his property is registered under his mother's names. Hakimi receives €1 Million from PSG monthly but 80% of… pic.twitter.com/uyyOi0ccRy

    — Daily Loud (@DailyLoud) April 14, 2023

    – Čak i da devojku nije silovao, svakako je bio sa njom i to niko ne spori. Supruga podnosi zahtev za razvod što bi mnoge žene učinile i? Šta se dešava? Kreće najveća laž i budalaština svetskih medija a ujedno i naših, da je Hakimi svu imovinu i platu davao svojoj mami. Gospodo (a i dame, da vas naučim) plata ne može da se daje nikome drugom sem onom koji je zarađuje. Po zakonu. Po zakonu, on na to plaća porez. Na zaradu. Ne njegova mama. Da li je on posle pare prebacivao mami, Bogu ili nekom trećem- potpuno je nebitno. Po zakonu, to se vodi kao njegova zarada i za svaku transakciju postoji trag i plaća se porez. Razumete? Dalje, po zakonu, kada si u braku, sem ako ne postoji predbračni ugovor, supružnici. Sve stečeno u braka dele na dva dela.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Srceparajuća poruka brata blizanca preminulog golmana iz Crne Gore: “Život neće biti isti, volim te…”

    – To vam je braćo zakon. Džabe se veselite i njegovu suprugu i majku njegove dece nazivate kurvom i sponzorušom(?!). Njegova supruga će dobiti sve po zakonu a on će verovatno ići i u zatvor zbog silovanja. E sad, lik je toliko ružan da verujem da je morao siluje. Dalje, lik je takav da treba sve pare dao ženi i deci, jer ih on kao takav bednik ne zaslužuje. Neko ko siluje, vara, i ne voli svoju porodicu, neko ko od svoje dece sakriva pare umesto da im ponosno da sve, po meni je bednik, a bednici ste i vi braćo muškarci koji takvom klošaru tapšete – glasi objava Jelene Karleuše, u kojoj je oplela i po Hkimijevoj majci.

    – Kada je reč o majci tog Hakimija, zamislite, ona je svog sina vaspitala tako. Kako? Pa da siluje, vara i hoće da ostavi decu bez ičega. Divna baka svojim unucima zar ne? Ali nije ni bitan ovde ružni Hakimi, odraće ga žena kao mačku i treba. Meni ste ovde poenta VI dragi muškarci! E zbog vas takvih, jasnih, nečasnih, sebičnih, samoživih, žene nisu srećne danas, brakovi ne opstaju, žene se tuku i žene ubijaju. Vis te postali ženomrsci!!!! I zato marš kod mame koja vas je tako vaspitala. A vi žene, pamet u glavu, ako muško ne pruža sve vama i vašoj deci ako se najka meša u finasije i brak- šutnite ga odmah i onako dolazi vreme kada će se muškarci koristiti samo kao donatori sperme u budućem svetu svesnih jakih žena – napisala je u besu Karleuša

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Muslimani danas slave Kurban bajram

    AUTOR: SVET

    FOTO: RAJKO RISTIĆ, ATA IMAGES, INSTAGRAM

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    VELIKO SLAVLJE U PORODIČNOM DOMU JELENE PEŠIĆ I MLADENA VULETIĆA! Svi im čestitaju: “Volim te najviše zauvijek”

    July 15, 2025

    Oba sina sam izgubila, ta praznina zjapi i danas… Vesna Zmijanac dugo je krivila sebe

    July 15, 2025

    “MUŽ SA LJUBAVNICOM U KUĆI, A JA KOPAM BAŠTU” Nana se razvela od muža posle 55 GODINA BRAKA: “Sahranila sam majku, a on sa njom sjedi, PUSTILI MUZIKU da kuća trešti”

    July 15, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Zbog povećanog tumor markera Brena je hitno operisana: Užasne slike…

    July 15, 2025

    Lepa Brena vodi vrlo disciplinovan život, redovno ide na lekarske kontrole, ali mnogi ne znaju…

    Anastasija Gudelj ponovo izgubila, tuga je najveća: Nemanja više ne vidi izlaz

    July 14, 2025

    ŽIKA JAKŠIĆ IMAO MOŽDANI UDAR!

    July 14, 2025

    Tiho je otišla Jasmina, majka četvero djece, u 30. godini života

    July 15, 2025

    Ajdin povezao nanu i dedu koji su satima čekali autobus na suncu

    July 15, 2025
    Najnovije

    VELIKO SLAVLJE U PORODIČNOM DOMU JELENE PEŠIĆ I MLADENA VULETIĆA! Svi im čestitaju: “Volim te najviše zauvijek”

    July 15, 2025

    Oba sina sam izgubila, ta praznina zjapi i danas… Vesna Zmijanac dugo je krivila sebe

    July 15, 2025

    “MUŽ SA LJUBAVNICOM U KUĆI, A JA KOPAM BAŠTU” Nana se razvela od muža posle 55 GODINA BRAKA: “Sahranila sam majku, a on sa njom sjedi, PUSTILI MUZIKU da kuća trešti”

    July 15, 2025

    Baba i deda mjesecima zlostavljali dječaka, sve snimile kamere: U trenutku smrti imao 10 kilograma i 40 modrica

    July 15, 2025

    Dječak (13) pao s romobila: Imao 2 promila u krvi i završio na respiratoru

    July 15, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Anastasija Gudelj ponovo izgubila, tuga je najveća: Nemanja više ne vidi izlaz

    July 14, 2025

    Anastasija Gudelj, ćerka folk dive Cece Ražnatović, već mesecima vodi bitku sa ozbiljnim zdravstvenim tegobama…

    “Džukelo, zašto me…” Sestra Kristijana Golubovića ščepala njegovu ženu za kosu, šok scena! Evo šta se desilo

    July 11, 2025

    ŽIKA JAKŠIĆ IMAO MOŽDANI UDAR!

    July 14, 2025

    Cijeli stadion se zaledio kada je Novak Đoković pao, Stefan i Jelena u šoku

    July 10, 2025

    Oglasila se Karleuša nakon što joj je otkazan nastup u BiH: “Koja je razlika između mene i Dine Merlina?”

    July 12, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    Skriveni raj kod Mostara: Vila Bellevue za potpuni mir, tišinu i uživanje u prirodi

    July 8, 2025

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.