Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » LJUBAVNA PRIČA HARISA I MELINE: 30 godina razlike glavni razlog KRAHA braka?! O LUKSUZNOM venčanju i dalje se priča

    LJUBAVNA PRIČA HARISA I MELINE: 30 godina razlike glavni razlog KRAHA braka?! O LUKSUZNOM venčanju i dalje se priča

    January 26, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Melina i Haris Džinović se razvode. Jedan od naših najpoznatijih estradnih, bračnih parova – Haris i Melina Džinović riješili su da stave tačku na jednu deceniju dug brak.

    Pjevač Haris Džinović je 30 godina stariji od supruge Meline, a razlika u godinama je na početku smetala njenim roditeljima. Kako mnogima prvo “u oči” upadne razlika u godinama, tako je i Melininim roditeljima to što je Haris 30 godina stariji od Meline smetalo.

    PROČITAJTE JOŠ:

    Đorđe David “pokosio” ženu na autoputu, ona poginula, on završio sa posjekotinama

    Melinini roditelji u početku nisu bili za njihovu vezu

    – U početku, njeni roditelji su imali strašan otpor. Posebno zbog velike razlike u godinama – ispričao je jednom prilikom Haris za Gloriju.

    To je Melini teško padalo, ali kao što joj je i on pričao, sve se promjenilo kada su saznali da će dobiti unuku. Nakon nekog vremena je sve bilo u najboljem redu.

    Ljubavna priča Harisa i Meline je započela 2002. godine, kada je Melina bila na trećoj godini studija.

    – Melina i ja smo se upoznali u Sarajevu. Sve je to bilo spontano, jednostavno se desilo. Za sada nam dobro ide, a šta će biti posle, vidjećemo. Sve je krenulo iz avanture. Ni ona ni ja nismo se ovome nadali. Onda smo u jednom trenutku rekli jedno drugom: Hajde da napravimo dijete! Niko ne zna hoće Ii baš to biti priča za cijeliživot – ispričao je jednom prilikom pjevač.

    Njihove emocije su odmah planule, a iako ne vole da pričaju o svom privatnom životu, Haris je u jednom od riketkih intervjua priznao da su se “jednostavno našli”.

    “Mi smo se naprosto povezali”

    – Nas dvoje smo 24 sata dnevno zajedno i bila bi glupost da nije tako, jer odlično funkcionišemo. Mi smo se jednostavno našli. Bilo je tu svega i svačega u početku, nisam ja lagan čovek, valja me ispratiti, zahtevan sam, ali nisam znao da u meni postoji dio plastelina koji se može oblikovati– rekao je jednom prilikom Haris.

    Kako je godinama kasnije priznala, Melina je započela vezu sa Harisom bez mnogo razmišljanja.

    – Ja sam se u svog muža ludo zaljubila i otišla sa njim ne razmišljajući ni o čemu drugom, što je na kraju ispalo super. Međutim, sa ove tačke gledišta, šanse da se to desi zaista su male. Ne znam koliko je ljudi koji su se “zaleteli” tako kao mi i da im je uspjelo da funkcionišu dugo i dobro. Znate kako se kaže – “blic brak, ekspres razvod”. Mi smo se naprosto povezali. Hari me od prvog dana fascinira i svojim stavom, i razmišljanjem, i odnosom prema životu, što se do danas nije promjenilo. Maksimalna mi je podrška, ne guši me, već me gura kroz život, pomaže mi da budem bolja u svemu i time me svakodnevno osvaja– ispričala je jednom prilikom modna dizajnerka za Hello.

    Melinino iznenađenje u Parizu

    PROČITAJTE JOŠ:

    “Imam ja moju Bosnu, ništa više mi ne treba” Pjevaču “Zvezda Granda” doživotno zabranjen ulaz u Srbiju, a evo i zbog čega

    Pjevač je svojevremeno u jednoj televizijskoj emisiji otkrio koliko se Melina iznenadila kada ga je prvi put posetila u Parizu.

    • Ja jesam perfekcionista, sećam se Meline kada je došla u Pariz prvi put i pitala me je da li sa nekim živim ili mi neko dolazi da sređuje. Kod mene je sve poređano, svaka majica, svaki peškir, svaka košulja ispeglana, stan čist, veš mašina radi, sve stoji gdje treba.

    Vjenčanje na jahti na intimnoj ceremoniji

    Njih dvoje su se vjenčali nakon 12 godina zajedničkog života, a na vječnu ljubav su se zarekli 2014. godine na jednoj luksuznoj jahti, usidrenoj nadomak Dubrovnika.

    Na intimnoj ceremoniji vjenčanja prisustvovalo je tridesetak zvanica. Melinina kuma je bila Slavica Eklston, a Haris venčani kum je bio Filip Cepter.

    Interesantno je da nisu imali određeno vrijeme vjenčanja, već su se u sutom popeli na palubu “da ispune formalnost”, kako je Melina jednom prilikom otkrila.

    • Nije bilo nervoze i treme, karakteristične za takve događaje. Prezime sam preuzela sa posebnom lahkoćom jer ga od 2003. godine smatram svojim. Đina i Kan bili su presrećni, prisustvovali su vjenčanju svojih roditelja i tako iskusili nešto za šta većina djece ostane uskraćena.

    kurir.rs/glossy/preuzeo I.L.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Oženio se David Dragojević! Mlada u neobičnoj vjenčanici, pokazala trudnički stomak, pišu da liči na Anu Korać

    May 30, 2025

    Bol koja para dušu: Tomo Spahović posvetio potresnu poruku preminulom bratu Benjaminu

    May 30, 2025

    Majka OSAM GODINA držala sina ZAKLJUČANOG U STANU: Dječak živio u SMEĆU, jeo hljeb i spavao na terasi – policija ga ZATEKLA u stravičnom stanju

    May 30, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Poznat termin dženaze Benjaminu Spahoviću (28)

    May 30, 2025

    Sarajevo, 30. maj 2025. – Duboko ožalošćeni rodbina, prijatelji i komšije obavještavaju javnost da je…

    MLADIĆ JOJ PRIŠAO NA PLAŽI I PONUDIO BESPLATNU VOŽNJU Najnoviji detalji nesreće u Budvi, prijatelj otkrio: Rođaka je bila s njom kad je poletjela

    May 30, 2025

    Tomo Spahović se emotivno oprostio od brata Benjamina: Volio bih da sam ja umjesto tebe, ali Allahu si bio draži

    May 29, 2025

    Iz porodice Ražnatović stižu tužne vijesti: I ona je izgubila bebu FOTO

    May 30, 2025

    Prve riječi oca djevojke stradale u Budvi: ‘Istina je… Ne mogu dalje… Krenuo sam tamo’

    May 29, 2025
    Najnovije

    Oženio se David Dragojević! Mlada u neobičnoj vjenčanici, pokazala trudnički stomak, pišu da liči na Anu Korać

    May 30, 2025

    Bol koja para dušu: Tomo Spahović posvetio potresnu poruku preminulom bratu Benjaminu

    May 30, 2025

    Majka OSAM GODINA držala sina ZAKLJUČANOG U STANU: Dječak živio u SMEĆU, jeo hljeb i spavao na terasi – policija ga ZATEKLA u stravičnom stanju

    May 30, 2025

    VIDEO / Majka OSAM GODINA držala sina ZAKLJUČANOG U STANU: Dječak živio u SMEĆU, jeo hljeb i spavao na terasi – policija ga ZATEKLA u stravičnom stanju

    May 30, 2025

    “MISLILA SAM DA ĆE OVAJ PRAZNIK DA TE SPASI JER SAM TE TADA RODILA” Marko bi slavio 21. rođendan da ga nije usmrtio bahati vozač, majka očajna: Dušo, volim te, nedostaješ…” (FOTO)

    May 30, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    (UZNEMIRUJUĆE) Snimljen trenutak smrti tinejdžerke (19) u Budvi: Odvezala se, a zatim pala sa 50 metara

    May 28, 2025

    Policija istražuje slučaj kako bi utvrdila uzrok nesreće. Na društvenim mrežama pojavio se snimak incidenta,…

    Detalji parasailing nesreće u Budvi: Sajla nije pukla, djevojka sama iskočila iz korpe

    May 28, 2025

    Ovde će Bojan Tomović biti sahranjen: Fotografija za umrlicu rasplakala sve (foto)

    May 26, 2025

    Horor u Budvi: Pojavio se snimak pada Novosađanke tokom parasejlinga

    May 29, 2025

    AUTOBUS PUN STUDENATA SE SRUŠIO SA MOSTA! Horor scene sa auto-puta: Dijelovi vozila rasuti na sve strane, IMA MNOGO MRTVIH I RANJENIH (FOTO)

    May 25, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025

    REVOLUCIJA U AUTO INDUSTRIJI STIŽE IZ BOSNE I HERCEGOVINE!

    May 23, 2025

    Sofija Vučetić ponijela titulu najuspješnije preduzetnice Crne Gore na “Beauty & Health ’25”

    May 21, 2025

    PREGO LUX: Porodični odmor iz snova već od 29,99€ po osobi!

    May 19, 2025

    Proglašeni dobitnici glavnih nagrada HELL promocije – Mercedes AMG A35 i Kawasaki Eliminator 500 otišli u Sarajevo i Trebinje

    May 15, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.