Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Mala tačkica na ekranu ultrazvuka nije sijala, kao da sam nekog ubila… Jelena Karleuša izgubila bebu

    Mala tačkica na ekranu ultrazvuka nije sijala, kao da sam nekog ubila… Jelena Karleuša izgubila bebu

    April 3, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Jelena Karleuša sa svojim pratiocima na Instagramu podelila je jednu od najtežih epizoda iz svog života. Jelena Karleuša izgubila bebu u braku sa Duškom Tošićem a objasnila je kad i na koji način je saznala.

    Jelena Karleuša izgubila bebu, priznala je kako se ovo dogodilo
    – Momentat pred moj prvi koncert na Ušću. Ovo je Bulevar Nikole Tesle, u momentu kada je koncert već morao da počne. Sedim u šatoru iza bine i ne verujem šta mi govore.

    NAJČITANIAJ VIJEST

    “ZNAJU LJUDI PRAVU ISTINU” Deda nestale djevojčice Danke Ilić: “Ne smijem da pričam ništa…”

    Znala sam da će biti puno ljudi, ali da će koncert kasniti sat vremena kako bi publika ušla, tome se nisam nadala, pogotovo što sam u tom momentu trpela jak medijski linč i zabranu. Sećam se, ušao je moj producent i rekao da moramo da otvorimo širom kapije i da više ne naplaćujemo karte jer neće početi do ponoći inače. To smo i uradili.

    Pred sam izlazak na scenu doneli su mi dnevne novine koje izlaze sutra. Na svim naslovnim stranama su bile dve reči, prazno i pukla. Bez slike kao dokaza. Ah da, i rekli su mi da nemam miltimediju za ekrane jer moja saradnica nije stigla da uradi render. Čučim ispod bine na liftu koji treba da me podigne i slušam huk ljudi… Šta ćemo da radimo? – pitao je neko pored mene. Šta ćemo da radimo? – nasmejala sam se dok su mi suze kvarile šminku, krećemo, rekla sam – napisala je Karleuša i nastavila:

    Jelena je rekla da počinjemo – dreknuo je asistent u bubicu i dao znak režiji. Zagrmelo je, takav zvuk i takvu produkciju Beograd nije ni čuo ni video do tada. Lift me je podigao i ja sam videla nepregledno more ljudi… “Borbene felne brate, borbena mašina…” i bas koji me je pomerao iz mesta. Ti si borbena mašina Jelena. Sad si plakala i nikada više, pomislih.

    Ah, kako sam se prevarila… Stegla sam zube i odradila koncert skoro u mraku jer ekrani nisu emitovali multimediju. Publika je skandirala da me voli. Nisam ni znala da sam trudna. Saznala sam nedugo posle Ušća.

    Mala tačkica koja je na ekranu ultrazvuka označavala rad srca bebe, nije sijala. Ps (posle tog koncerta na Ušću nisam zapevala skoro godinu dana. Niko me nije zvao da pevam. Kao da sam nekog ubila… (a zapravo jesam) – napisala je u tužnoj objavi JK. Jelena Karleuša izgubila bebu ispovest je koja je zaledila svima krv u ćilama.

    Odmah potom je dodala kako je uspela da se izvuče iz agonije u koju je upala posle gubitka bebe.

    – I da bih ilustrovala sve što sam napisala u prethodnom postu, dodaću da kad sam izlazila iz ordinacije gde mi je saopšteno da jedno malo srce ne kuca u meni, slikali su me paparaci. Nateklu, uplakanu i bez šminke. Sutradan je to bila naslovna strana – “Nakaza!

    Pogledajte kako zapravo izgleda Jelena Karleuša bez šminke! Šok slike! Te slike su uglavnom objavljivali posle svi oni koji su hteli da me valjda ponize, misleći da je meni bitno to što će neko pomisliti da sam ružna. Jer ja za sebe nikad nisam ni misllla da sam lepa. Naprotiv.

    Paraleno sa svom tom agonijom, otkrili su me svetski mediji koji su počeli da objavljuju slike koje sam slikala ispred belog zida na mojoj terasi. Slikala sam se svaki dan tu i kačila slike, to je bio i moj jedini nastup i moj kontakt sa publikom. Ustanem ujutru, našminkam se i odem na terasu. Bila sam predmet podsmeha na društvenim mrežama sve dok te slike nisu završile u svim svetskim medijima.

    Sve je toliko uzelo maha da mi je otvoreno pismo puno komplimenata napisala Kim Kardašijan sa kojom su me uporedjivali a mnoge svetske TV ekipe su me posetile u Beogradu.

    NAJČITANIJE VIJESTI:

    “JA SE NISAM UDALA DA BIH RADILA” Melina Džinović pred razvod priznala: “Harisov život je zavisio od mog raspoloženja, sve je činio za mene”

    Najavljivali su me kao najveću balkansku zvezdu, balkansku Madonu i Gagu a ja sam vešto lagala kako sam glavna faca u mojoj zemlji sakrivajući činjenicu da sam zabranjena i satanizovana.

    A iskreno, kako bih nekom sa zapada objasnila razloge… kad ih ni ja nisam znala – završila je Jelena.

    svet.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Spektakl u finalu “Pinkovih zvezda”: Takmičar na konju ujahao u studio, uslijedio muk u publici

    July 4, 2026

    Baka odbila komšiju za polni odnos, on je izbo nožem sedam puta!

    July 3, 2026

    Burkini i dalje zabranjen na Panonskim jezerima

    July 3, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Burkini i dalje zabranjen na Panonskim jezerima

    July 3, 2026

    Gradsko vijeće Tuzla traži izmjenu Kućnog reda: Burkini bi uskoro mogao biti dozvoljen na Panonskim…

    Spektakl u finalu “Pinkovih zvezda”: Takmičar na konju ujahao u studio, uslijedio muk u publici

    July 4, 2026

    Baka odbila komšiju za polni odnos, on je izbo nožem sedam puta!

    July 3, 2026

    Unuk Ere Ojdanića se predozirao narkoticima: Ovo su detalji prave drame koja se sinoć odigrala u domu pjevača

    July 3, 2026

    Edin Džeko nakon historijskog nastupa na Mundijalu odmara u glavnom gradu Bosne i Hercegovine

    July 3, 2026
    Najnovije

    Spektakl u finalu “Pinkovih zvezda”: Takmičar na konju ujahao u studio, uslijedio muk u publici

    July 4, 2026

    Baka odbila komšiju za polni odnos, on je izbo nožem sedam puta!

    July 3, 2026

    Burkini i dalje zabranjen na Panonskim jezerima

    July 3, 2026

    Edin Džeko nakon historijskog nastupa na Mundijalu odmara u glavnom gradu Bosne i Hercegovine

    July 3, 2026

    Unuk Ere Ojdanića se predozirao narkoticima: Ovo su detalji prave drame koja se sinoć odigrala u domu pjevača

    July 3, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Šok! Muž i žena umrli zbog kiselih krastavaca: Djeca bila sama tri dana

    July 1, 2026

    Istraga je pokazala da su nekoliko dana ranije jeli domaće kisele krastavčiće koje su dobili…

    Preminuo Kenan Suljagić: Odlazak cijenjenog profesora, nutricioniste i sportiste rastužio brojne prijatelje i kolege

    June 30, 2026

    Jakov Jozinović objavio snimak s jahte: Džejla Ramović ga ljubi uz pjesmu “Raj”

    June 29, 2026

    Otac (37) počinio samoubojstvo, a supruga sada želi upozoriti javnost na problem

    June 28, 2026

    Mješalica za keks samljela ženu: Tragedija u fabrici čokolade

    July 2, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Jedini u BiH koji ženama s alopecijom vraćaju nadu – Swisskosa donosi rješenja koja vraćaju samopouzdanje i mijenja život

    July 2, 2026

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.