Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » “MOLILA SAM DOKTORA DA GA NE PUŠTA IZ BOLNICE!” Oglasila se majka napadača koji je izbo djecu u školi u Zagrebu: Spavali smo u strahu od njega, on je nestabilan

    “MOLILA SAM DOKTORA DA GA NE PUŠTA IZ BOLNICE!” Oglasila se majka napadača koji je izbo djecu u školi u Zagrebu: Spavali smo u strahu od njega, on je nestabilan

    December 20, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Osumnjičeni je bio ranije hospitalizovan na psihijatriji i imao još dve dijagnoze

    Majka tvrdi da je sin napustio bolnicu i izvršio napad nožem u školi, ne znajući razlog za njegovo ponašanje

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Poznati tiktoker ranjen u pucnjavi u Sarajevu: Zadobio je povrede noge, istraga je u punom jeku, a evo u kakvom je sada stanju

    “Molila sam doktora da ga ne pušta iz bolnice jer nije za napolje. On ima emocionalno nestabilnu ličnost, uz to ima još dve dijagnoze i sekao se i sve”, ispričala je za 24sata majka osumnjičenog za tragičan napad u školi u Prečkom.

    “Noćima smo spavali u strahu od njega”

    Rekla je da je čula šta se dogodilo, ali da ne zna sve detalje.

    • Rečeno mi je da je napadač moj sin. Jutros ga je otac odveo u dnevnu bolnicu u devet sati, krenuo je ponovo na te dnevne bolnice. Bio je na psihijatriji par puta. Pre mesec i po dana je mene i majku zatočio u stanu, uzeo nam je mobilne telefone, ključeve i ponovo završio na Jankomiru (klinika za psihijatriju). Molila sam doktora da ga ne pušta jer nije za napolje – rekla je.

    On ima emocionalno nestabilnu ličnost, uz to ima još dve dijagnoze i sekao se. Doktor ga je hladnokrvno pustio da mi brinemo o njemu. Noćima smo spavali u strahu, napravili smo sve što smo mogli da se to dete spasi. On je očigledno napustio dnevnu bolnicu i uzeo nož i napravio to što je napravio. Ne znam zašto je to napravio, on je u tu školu išao pre pet godina. Ne znam koji je razlog. Čula sam da je i sebe izbo – dodala je.

    Podsetimo, u jutarnjim satima je devetnaestogodišnji mladić ušao u prostorije škole i oštrim predmetom napao učiteljicu i učenike.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    HOROR! PSIMA SJEKAO UŠI, REPOVE… Uhapšen stranac (34) zbog zlostavljanja i ubijanja životinja (FOTO)

    Prema najnovijim informacijama, jedno dete je preminulo, dok su tri povređena učenika prebačena u zdravstvene ustanove. Učiteljica i počinilac su u bolnici. Nad svima se pruža medicinska pomoć.

    Počinilac je devetnaestogodišnjak koji je ranije bio učenik te škole i trenutno živi u blizini škole. Okolnosti i dinamika događaja se utvrđuju. Uviđaj i druge radnje, informativni razgovori i izuzimanje snimaka sa kamera su u toku.

    (Blic/24sata.hr)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    SIRENE ZAVIJAJU, A ONDA STIŽE HITNA PORUKA! Evropska zemlja se sprema za rat, građani dobili upozorenje: “Imate 72 sata, evo kako da PREŽIVITE”

    July 1, 2025

    Crvena uzbuna zbog vrućina, Balkan pod udarom: ‘U iduća tri dana moglo bi umrijeti 4.500 ljudi’

    July 1, 2025

    OVO JE DEJAN (43) KOJI JE STRADAO U EKSPLOZIJI PLINSKE BOCE! Izgorjelo mu 85 odsto tijela, iza njega ostala malena kćerka

    July 1, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Selma Bajrami rastužila pratioce objavom: Ovako mi se sin javlja…

    July 1, 2025

    Bh. pjevačica Selma Bajrami već godinama bije bitku za starateljstvo nad sinom Darisom.U najnovijoj objavi…

    OVO SU MLADIĆI KOJI SU ŽIVI IZGORJELI NA PUTU! Jurcali 185 km/h u tek kupljenom autu: Udarili u cijevi od toplane, svjedoci otkrili JEZIVE DETALJE

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    “JAVILI SU MI DA JE UMRO” Voditelj Granda saopštio tragične vijesti: “Nosio sam ga na rukama”

    July 1, 2025
    Najnovije

    SIRENE ZAVIJAJU, A ONDA STIŽE HITNA PORUKA! Evropska zemlja se sprema za rat, građani dobili upozorenje: “Imate 72 sata, evo kako da PREŽIVITE”

    July 1, 2025

    Crvena uzbuna zbog vrućina, Balkan pod udarom: ‘U iduća tri dana moglo bi umrijeti 4.500 ljudi’

    July 1, 2025

    OVO JE DEJAN (43) KOJI JE STRADAO U EKSPLOZIJI PLINSKE BOCE! Izgorjelo mu 85 odsto tijela, iza njega ostala malena kćerka

    July 1, 2025

    “JAVILI SU MI DA JE UMRO” Voditelj Granda saopštio tragične vijesti: “Nosio sam ga na rukama”

    July 1, 2025

    JOVANA (18) PROGUTAO PLIĆAK! Ovo je tinejdžer koji se utopio u Srebrnom jezeru: Očevici opisali uznemirujuće detalje

    July 1, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025

    Preminula učenica (17) Gimnazije na ekskurziji: Kćerka uglednih ljekara, oglasila se i škola! Nezapamćena tragedija potresla region!

    June 27, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.