Ali srest ćemo se mi opet negdje, nekad i zasvirati opet jedan uz drugog
Gitarista Muris Varajić se na društvenim mrežama oprostio od Samira Hodžića, harmonikaša Hanke Paldum, koji je preminuo u nesreći kod Višegrada.
– Samke moj nek ti je laka ova naša zemlja bosanska… Voli te tvoj Muris. El Fatiha… Jedna naša zajednička i među najdrazim nam bila i snimati i svirati uzivo – rekao je Muris Varajić, aludirajući na pjesmu “Ulica uspomena”, koju je podijelio.
NAJČITANIJA VIJEST
UGUŠIO SE U RADIONICI Iza sebe ostavio ženu i malog sina!
– Fališ debeli, falit ćes. Ali srest ćemo se mi opet negdje, nekad i zasvirati opet jedan uz drugog. Čuo sam se sad sa Hankom, bit će ona dobro. Samke, fališ – naveo je Varajić.



