Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » ONA JE BOŽIJE ČUDO, RODILA SAM JE NA VIDOVDAN: Sanja Maletić prvi put progovorila o porođaju u šestoj deceniji, otkrila kakva joj je bila trudnoća, a ove riječi majke heroja dirnuće mnoge!

    ONA JE BOŽIJE ČUDO, RODILA SAM JE NA VIDOVDAN: Sanja Maletić prvi put progovorila o porođaju u šestoj deceniji, otkrila kakva joj je bila trudnoća, a ove riječi majke heroja dirnuće mnoge!

    July 7, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Pevačica otkrila i šta joj je davalo snagu tokom dugogodišnje borbe za potomstvo.
    Sanja Maletić (52) juče je postala majka nakon duge borbe za potomstvo. Ona je na Vidovdan na svet donela zdravu i lepu devojčicu kojoj su roditelji dali ime Vanja, a sada je prvi put progovorila o trudnoći i porođaju za emisiju ”Premijera – Vikend specijal”.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    U ovoj kući više nikad ništa neće biti isto: Veljko napustio porodični dom, Seka otkrila i zašto (foto)

    • Stiglo je preko 10.000 poruka. Potrudiću se svima da odgovorim. Na svet je došla jedna čarobna devojčica koja se zove Vanja Stepanović, ona je Božije čudo, rodila sam je na Vidovdan. Govorila sam ja i o svojim neuspesima, to traje sedam, osam godina, onda ideš dalje, dok sam živa dok priroda i Bog kažu da može, ja ću da probam. Odabir lekara je kod mene bio presudan. Prva etapa je bila priprema, bila sam u Solunu kod izvrsnog stručnjaka, bilo je jako lepo iskustvo tamo. Onda me je preuzeo doktor u Beogradu, pružili su mi dosta ljubavi, dali su snagu i meni i mojoj bebi. Imala sam sreću i mogu da se zahvalim Gospodu Bogu. Nije bilo moguće usvajanje zbog mojih godina. Borba je trajala sedam, osam godina. Nisam ja krila, mnogo njih me je videlo. Budi ljudina i očekuj da budu i drugi prema tebi. Da bih došla do cilja nisam smela nikakva uzbuđenja da imam. Bolje je malo primiriti se da možeš u molitvi da izneseš sve – otkrila je Sanja i dodala:

    Trudnoća je bila lagana, ja nisam povraćala. Jela sam trešnje, sve trešnje sa Cvetkove pijace sam poječa, sad je zovem majkina trešnjica. Volim što je devojčica i nisu to nimalo naivne godine, na nama je da vaspitamo svoje dete da prinese čašu vode sutra svojim roditeljima. Ja sam sa mojim mužem 10 godina u braku. Ne eksponiramo se, niko nema pojma ni u kojoj fimri radim. Ja sam srećna što sam u svom životu odvojila privatno život od poslovnog. Moja poruka svim ženama sveta je da budu istrajne i da se mole Bogu. Ja sam svojim kolegama prijatelj i to su prijateljstva koja traju dugi niz godina – poručila je pevačica i otkrila da li se čula sa glumicom Ljiljanom Jakšić Salvetom, koja je takođe postala majka u šestoj deceniji.

    • Nisam se čula sa Salvetom, ja sam se tokom trudnoće šalila na račun toga da li zna neko starije mame od nas. Mislila sam o njoj kad sam bila trudna – kaže Sanja i otkriva gde sa porodicom provodi ovo leto.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Otkriveno zbog čega djeca nisu posjećivala Kejt dok je bila u bolnici: Razlog će vam slomiti srca

    • Ove godine ne idemo nigde, moramo da ispoštujemo bebu, tako da mirujemo u Boegradu, a dogodine ako Bog da u Crnu Goru u našu nekretninu. Biće to jedna morska beba – poručuje pevačica.

    IZVOR: PINK.RS, FOTO: TV PINK PRINTSCREEN

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Tragedija na magistralnom putu Rogatica–Foča: Jedna osoba poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Ustiprače

    May 31, 2025

    VIDEO / Tragedija na magistralnom putu Rogatica–Foča: Jedna osoba poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Ustiprače

    May 31, 2025

    Muftija iz Novog Pazara o nastupu Tee Tairović: “Molim vas, ubuduće povedite računa da…”

    May 31, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Otac Izo se jedva odvojio od tabuta sina, braća neutješna

    May 31, 2025

    Suze, jecaji i teška tišina obilježili su današnji dan u naselju gdje je klanjana dženaza…

    Tuga u Sarajevu: Klanjana dženaza Benjaminu Spahoviću

    May 31, 2025

    KOLAPS U SARAJEVU: Stotine građana na dženazi Benjamina Spahovića, grad blokiran

    May 31, 2025

    Ona je nova MIS SVIJETA: Pobijedila je RAK, a sad nosi titulu NAJLJEPŠE ŽENE NA PLANETI!

    May 31, 2025

    Nijem od bola: Otac Benjamina Spahovića oglasio se prvi put nakon tragedije

    May 30, 2025
    Najnovije

    Tragedija na magistralnom putu Rogatica–Foča: Jedna osoba poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Ustiprače

    May 31, 2025

    VIDEO / Tragedija na magistralnom putu Rogatica–Foča: Jedna osoba poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Ustiprače

    May 31, 2025

    Muftija iz Novog Pazara o nastupu Tee Tairović: “Molim vas, ubuduće povedite računa da…”

    May 31, 2025

    Ona je nova MIS SVIJETA: Pobijedila je RAK, a sad nosi titulu NAJLJEPŠE ŽENE NA PLANETI!

    May 31, 2025

    Vratilo joj se dobro: Najpoznatija šefica u BiH inspirisala hiljade žena i izgradila uspješan brend

    May 31, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    (UZNEMIRUJUĆE) Snimljen trenutak smrti tinejdžerke (19) u Budvi: Odvezala se, a zatim pala sa 50 metara

    May 28, 2025

    Policija istražuje slučaj kako bi utvrdila uzrok nesreće. Na društvenim mrežama pojavio se snimak incidenta,…

    Detalji parasailing nesreće u Budvi: Sajla nije pukla, djevojka sama iskočila iz korpe

    May 28, 2025

    Ovde će Bojan Tomović biti sahranjen: Fotografija za umrlicu rasplakala sve (foto)

    May 26, 2025

    Horor u Budvi: Pojavio se snimak pada Novosađanke tokom parasejlinga

    May 29, 2025

    Otac Izo se jedva odvojio od tabuta sina, braća neutješna

    May 31, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025

    REVOLUCIJA U AUTO INDUSTRIJI STIŽE IZ BOSNE I HERCEGOVINE!

    May 23, 2025

    Sofija Vučetić ponijela titulu najuspješnije preduzetnice Crne Gore na “Beauty & Health ’25”

    May 21, 2025

    PREGO LUX: Porodični odmor iz snova već od 29,99€ po osobi!

    May 19, 2025

    Proglašeni dobitnici glavnih nagrada HELL promocije – Mercedes AMG A35 i Kawasaki Eliminator 500 otišli u Sarajevo i Trebinje

    May 15, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.