Na porodičnom mezarju kod škole na Konjodoru, u Bužimu, danas je klanjana dženaza petogodišnjem Mehiić Davudu, koji je preselio na bolji svijet nakon nesretnog pada s balkona u Sarajevu. Dženazi je prisustvovao veliki broj članova porodice, prijatelja, komšija te građana Bužima i šire Krajine, koji su došli da iskažu posljednji oproštaj prerano preminulom dječaku.
NAJČITANIJA VIJEST:
Mali Davud je stradao 8. marta kada je pao s balkona stambene zgrade u sarajevskom naselju Stup. Uprkos naporima ljekara, zbog zadobijenih teških povreda nije uspio preživjeti. Njegova prerana smrt potresla je cijelu Krajinu, a tuga i bol zbog ovog gubitka bili su vidljivi na licima svih prisutnih na današnjoj dženazi.
Davudov otac Mehmed je na svom Facebook profilu nakon vijesti o smrti malog Davuda zahvalio Allahu:
Hvala Allahu dž.š., na svemu pa i ovom trenutku, napisao je otac Mehmed.
Ove riječi, pune bola, tuge i vjere, odjeknule su društvenim mrežama, gdje su se ljudi iz svih krajeva izražavali saučešće i podršku porodici u ovim teškim trenucima.
NAJČITANIJA VIJEST:
Tužilaštvo BiH izdalo naredbu za privođenje Dodika, Viškovića i Stevandića
radosno.com