Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » OVO JE TEŠKO POVRIJEĐENA TEODORA (23) IZ KISAČA, MAJKA JEDNOGODIŠNJE BEBE “Ispod ruševina u Novom Sadu dozivala je svoje dijete, amputirane su joj obje noge…”

    OVO JE TEŠKO POVRIJEĐENA TEODORA (23) IZ KISAČA, MAJKA JEDNOGODIŠNJE BEBE “Ispod ruševina u Novom Sadu dozivala je svoje dijete, amputirane su joj obje noge…”

    November 5, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Teodora je studentkinja medicine, budući lekar. Prijatelji i porodica se mole za njen oporavak

    Teodora M. (23) iz Kisača, mlada majka jednogodišnje bebe i student medicine teško je povređena 1. novembra kada se obrušila nadstrešnica na Železničkoj stanici Novi Sad.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    UDALA SE 18 mjeseci poslije SMRTI MUŽA, pa je cijela Bosna zasula uvredama: Sad je proslavila GODIŠNJICU BRAKA i dušmanima poručila samo jedno

    Nezapamćena tragedija dogodila se u petak nekoliko minuta pre podne, dok su putnici čekali autobus ispod betonske konstrukcije koja je odjednom pala, iz za sada nepoznatog razloga i tom prilikom ispod ruševina koje su teške i po nekoliko tona nastradalo je 14 ljudi, među kojima je i nekoliko dece.

    Teodora je prilikom pada konstrukcije na samom ulazu u novosadsku stanicu zadobila teške telesne povrede i nalazi se u Kliničkom centru Vojvodina.

    Teodora je čekala autobus kada je pala nadstrešnica. Teško je povređena… Amputirane su joj obe noge i zadobila je tom prilikom još neke povrede. Svi se molimo za nju i nadamo se da će ona preživeti ovu tragediju i da će se živa vratiti svojoj bebi i suprugu sa kojim se venčala prošle godine – kaže jedan od poznanika prelepe Teodore, za koju napominje da je veoma dobar student medicine, budući lekar.

    Ispod ruševina dozivala svoju bebu

    Prema nekim navodima, ona je ispod ruševina tog kobnog petka dozivala svoju bebu i govorila da je voli i da je ona čeka kući.

    Mnogobrojni Teodorini prijatelji i poznanici nakon što su saznali da je ona teško povređena i da je zapravo ona jedna od onih putnika koji su se našli ispod nadstrešnice, danima objavljuju potresne poruke i molitve za njeno ozdravljenje na društvenim mrežama.

    • Teodora M… Mama devojčice od godinu dana. Žrtva tragičnog događaja u Novom Sadu. Trenutno se bore za njen život. Ova prelepa devojka i majka izgubila je obe noge i deo karlice. Devojka je student Medicinskog fakulteta sa svim desetkama – piše u jednoj od objava na Fejsbuku, gde se potom navodi da neko za ovu tragediju mora da odgovara.

    Ispod ove objave samo au se nizali komentari podrške i molitve za njeno ozdravljenje.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    EKSTREMNO NEVRIJEME DIVLJA EVROPOM Snažan ciklon donio SNJEŽNE OLUJE i POLARNU HLADNOĆU: Rusija na najjačem udaru (FOTO/VIDEO)

    • Polako prolazi i treći zvanični Dan žalosti zbog tragičnog događaja na železničkoj stanici u Novom Sadu. Dan prolazi, ali tuga, bol i žalost ostaju, naročito u životima i srcima porodica koji su izgubili svoje najmilije, jer to je gubitak koji ne može da se nadoknadi. Očekujući da pravda bude zadovoljena, ostajemo u molitvi za tri mlada života i lekare koji se bore za njihov život. Jedna od njih je i Teodora M. (23) iz Kisača, naša sestra u Hristu. Naše molitve su im svima potrebne. Neka Gospod spusti svoju blagu ruku na njih, na njihove porodice i lekare koji brinu o njima – piše u drugoj objavi gde je takođe, objavljena njena fotografija.
    • Bože pomozi da ovaj prelepi anđeo preživi i da se vrati svojoj porodici. Bože pomozi, pogledaj i spasi naši pametnu i lepu Teodoru.
      Jedna od njenih prijateljica poslala joj je snažnu poruku.
    • Tedi moj, izdrži molim te. Jaka si možeš to to! – piše u jednoj od poruka na mrežama.

    Kurir.rs/Branka Travica

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Kultni hit u izvedbi Sadika Hasanovića

    June 9, 2026

    Potresna poruka majke čija kćerka (11) je pronađena mrtva: “Izvini za ono što si doživjela, mnogo te volimo”

    June 9, 2026

    Mladić preminuo nakon prijeloma noge, liječnici ga ismijavali

    June 9, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Mladić preminuo nakon prijeloma noge, liječnici ga ismijavali

    June 9, 2026

    Rumunjsko mjesto Buzau potresa nezapamćena tragedija nakon smrti 25-godišnjeg Gabrijela Bumbasee, koji je preminuo u…

    Škola tuguje za dječacima koji su se utopili u Moravi: “Bol se ne može opisati riječima!”

    June 9, 2026

    Djevojčica (13) porijeklom iz Srbije ušla u auto u Njemačkoj, pa NESTALA bez traga! Već 4 dana od nje ni traga ni glasa, policija uputila HITAN apel!

    June 9, 2026

    Maturantkinja iz Novog Pazara svojom haljinom podigla buru: Na prvi pogled zamotana deluje skromno, a kad pogledaju niže svi se zabezeknu

    June 9, 2026

    Preminuo je omiljeni nastavnik: Kolege i učenici se opraštaju od nastavnika Danijela

    June 9, 2026
    Najnovije

    Kultni hit u izvedbi Sadika Hasanovića

    June 9, 2026

    Potresna poruka majke čija kćerka (11) je pronađena mrtva: “Izvini za ono što si doživjela, mnogo te volimo”

    June 9, 2026

    Mladić preminuo nakon prijeloma noge, liječnici ga ismijavali

    June 9, 2026

    Preminuo je omiljeni nastavnik: Kolege i učenici se opraštaju od nastavnika Danijela

    June 9, 2026

    Vjerena Marija Šerifović! Javno pokazala prsten, ne može da dođe sebi od šoka!

    June 9, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Jezivo! Zatekao suprugu s drugim muškarcem, pa ih oboje ubio sjekirom: Tragedija kod Prijedora

    June 4, 2026

    Alija Hrustić iz Kamičana ubio je suprugu Azru i Envera Halilagića u mestu Srednji Jakupovići,…

    Obavljena dženaza i ukop: Sada je ponovo Sejda pored svog Halida FOTO

    June 4, 2026

    NA MOTORU BEZ KACIGE PRETICAO KOLONU, POGINULI ON I DJEVOJKA! Stravična nesreća: Motocikl se raspao na delove, put bio zatvoren satima

    June 7, 2026

    Srce da pukne od tuge: Preminuo učenik osnovne škole, vijest slomila srca nastavnika i prijatelja

    June 8, 2026

    UBILA MUŽA SJEKIROM, PA GA ZAZIDALA U BURETU! Biljana je pronađena mrtva u štali, na dan njene sahrane OTKRIVENA JEZIVA TAJNA koju je čuvala TRI GODINE!

    June 6, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.