Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Ovo je žena kod koje je Goca ostavila svoju kćerku: Jelena Vučković objavila bolne slike sa bakom iz bolnice

    Ovo je žena kod koje je Goca ostavila svoju kćerku: Jelena Vučković objavila bolne slike sa bakom iz bolnice

    May 7, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Od gubitka bake se još uvek nije oporavila….

    Ćerka Goce Božinovske, pevačica Jelena Vučković kroz suze je u jedoj emisiji ispričala detalje o teškom detinjstvu i odrastanju sa bakom, čije slike je sada i objavila na Instagramu.

    Naime, Jelena je u svojoj emotivnoj ispovesti otkrila da su je majka i otac ostavili kod Gocine majke, njene bake, u selu kod Kraljeva i da je tamo živela do 15 godine.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Janjuš zaprosio Aneli, ona rekla “Da”! Prekinuo emisiju i obratio se njenoj porodici ovim riječima…

    Za to vreme, Jelena se jako vezala za baku koju je neizmerno volela, a pre dve godine ju je nažalost izgubila, od čega se još uvek nije oporavila.

    Ona je posle tužnog intervjua, objavila nekoliko fotografija na kojoj pozira sa bakom u bolnici, a ovi tužni prizori setili su je na najgore.

    Inače, nakon intervjua u kojem se rasplakala, Jelena se oglasila i za Telegraf i otkrila šta je proživljavala u detinjstvu.

    Podsetimo, Jelena je nedavno rasplakala u emisiji prisetivši se bake koja je čuvala i preuzela brigu o njoj kada je pevačica imala samo 3 meseca, te da je majka posećivala kada je imala vremena.

    • Baka mi mnogo nedostaje, ona me je od tri meseca podigla, nisam živela sa svojim roditeljima, od petnaeste godine sam se preselila u Beograd. Teško mi je da pričam o njoj, bila mi je sve. Kada je ona umrla, onda je i u meni nekako nestalo sve. I to je taj period, neke dve godine, gde sam pustila da odbolujem, iako nikada ne možemo neke drage ljude da prebolimo, ali pokušavam svaki dan, čuvam je u lepom sećanju, napravila je od mene čoveka, ko zna šta bi bilo sa mnom, bila je jedina u mom životu. Naravno, bili su mama i tata tu, ali je majka bila mnogo mlada, putovala u to vreme, ja joj ne zameram – rekla je pevačica, te istakla da je to ostavilo veliki trag na nju.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    ZORICA BRUNCLIK I KEMIŠ U SUZAMA: “HTJELA SAM SAMO DA ODEM…”

    • Ja sam uvek bila rame za plakanje, pa me je taj težak život i detinjstvo naučilo da prepoznam kada je nešto dobro, a kada loše i imam to u sebi. Slaba sam na malu decu, jer sam ja tako odrastala i tako me je baka učila. Uvek prepoznam tu neku napuštenu tužnu decu, uvek pomognem, žao mi je, jer donekle vidim sebe. Mala ja koja je imala dosta loših trenutaka u životu, kao i lepih sa bakom, ali sam imala i dosta traumatičnih iskustava, kao i svi što imamo i držimo ih u sebi – započela je Jelena.

    Ona je sada govorila o svojim bolnim trenucima iz detinjstva.

    • Pa najbolniji trenutak u životu mi je to što mi je jako nedostajala majka. Ja sam imala sreću što me je odgajila jedna divna žena, ona je u stvari moja majka. Kaže meni moja Gordana: ” Pa ja sam tvoja majka”, ja kažem da znam, ali tri meseca nije malo, kao beba sam došla da živim sa mojom bakom. Teško mi je bilo prihvatanje mojih roditelja, niko me nije razumeo, čini mi se da me ni dan danas ne razumeju po pitanju svega. Verovatno sam se zato malo i povukla, imam neki svoj svet, teške su to stvari – istakla je pevačica, pa dodala:
    • Nedostajala mi je majka, kao i otac, dosta su putovali, radili, gradili svoje karijere, napravili svoje nove porodice. Najteže mi je padalo to, iako je baka nadomestila prazninu, ali je bilo trenutaka: “Pogledaj u avion, eno je mama gore, putuje, sad će da ti baci kao bombone”. Nisam je viđala po nekoliko meseci, dolazila je i posećivala me kad god je imala vremena. Bila je deo mog života, ali ne toliko koliko mi je nedostajala. Kad su praznici, rođendani, priredbe, i ovo ne pričam jer žalim sebe, ja sam izgrađena ličnost, neke stvari sam oprostila, ali su mi falili, kao što mi i danas neke stvari fale. Ne pružamo svi ljubav na isti način, ali kad budem majka, ako Bog da, biću nešto najbolje za svoje dete – istakla je ona.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    VEDRANA RUDAN IMA RAK Hrvatska spisateljica saopštila da boluje od teške bolesti

    (Telegraf.rs)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Djevojčicu (16) ubila pegla za kosu: Majka je pronašla mrtvu u kupatilu

    June 12, 2026

    Sekunde do tragedije: Maskirani napadač zapalio kuću imama dok su unutra bila djeca

    June 12, 2026

    VIDEO / Sekunde do tragedije: Maskirani napadač zapalio kuću imama dok su unutra bila djeca

    June 12, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Pao Meta sistem, korisnici bez pristupa Facebooku, Instagramu i Messengeru

    June 12, 2026

    Korisnici širom Bosne i Hercegovine, ali i u svijetu od poslijepodnevnih sati suočavaju se s…

    Horor: Dječaka udarili autom! Izašli iz vozila i tukli ga dok je ležao na cesti, preminuo je

    June 12, 2026

    Boluje od neizlječive bolesti! Pjevačica (32) otkrila kroz šta prolazi: “Moram da uzimam terapiju dok sam živa”

    June 12, 2026

    Bik ubio muškarca

    June 12, 2026

    Djevojčicu (16) ubila pegla za kosu: Majka je pronašla mrtvu u kupatilu

    June 12, 2026
    Najnovije

    Djevojčicu (16) ubila pegla za kosu: Majka je pronašla mrtvu u kupatilu

    June 12, 2026

    Sekunde do tragedije: Maskirani napadač zapalio kuću imama dok su unutra bila djeca

    June 12, 2026

    VIDEO / Sekunde do tragedije: Maskirani napadač zapalio kuću imama dok su unutra bila djeca

    June 12, 2026

    Vedrana Rudan otvoreno o teškoj borbi sa bolešću: “Ne hodam, imam kolica, ruke mi se tresu, ali sada život gledam drugačije”

    June 12, 2026

    Hadžija Elvedin dirnuo region: Umru koju je dobio na poklon proslijedio džematliji iz Srebrenice

    June 12, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Užas! Djevojku ubila struja dok se tuširala: Tragedija

    June 10, 2026

    Jovana J. stradala je od strujnog udara dok se tuširala, a njen otac je, pokušavajući…

    Na suđenju roditeljima Koste K. otkrivene nove poruke: “Je*i se, sine”

    June 11, 2026

    NA MOTORU BEZ KACIGE PRETICAO KOLONU, POGINULI ON I DJEVOJKA! Stravična nesreća: Motocikl se raspao na delove, put bio zatvoren satima

    June 7, 2026

    Srce da pukne od tuge: Preminuo učenik osnovne škole, vijest slomila srca nastavnika i prijatelja

    June 8, 2026

    UBILA MUŽA SJEKIROM, PA GA ZAZIDALA U BURETU! Biljana je pronađena mrtva u štali, na dan njene sahrane OTKRIVENA JEZIVA TAJNA koju je čuvala TRI GODINE!

    June 6, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.