Čeda Jovanović zaintrigirao je javnost najnovijim video snimkom koji je objavio na svom Instagramu.
Lider LDP-a ne odvaja se od prijatelja Aleksandra Kosa sa kojim živi otkako je stavio tačku na brak sa suprugom Jelenom.
NAJČITANIJA VIJEST:
Kod Žepča pronađeno tijelo: Pozvana porodica zbog identifikacije

Na društvenoj mreži Instagram Čeda Jovanović objavio je snimak iz automobila, pa otkrio da je pesmu Olivera Dragojevića ”Zelenu granu s tugom žuta voća” koju sada sluša Aleksa stalno pevušio bivšoj ženi.
- Ovu pesmu je pevao Oliver u 5 ujutro bez muzike, na suvo.. Rekao mi je da mu je najdraža, a ja sam je uvek pevao samo Jeleni i tu se ništa nije promenilo osim što se uvalio Aleksa, pa me trpi – rekso je, između ostalog, Čeda Jovanović.
Podsećamo, posle tri godine zabavljanja Čeda Jovanović oženio se Jelenom Savić koja mu je podarila četvoro dece. Ipak, njihova ljubav doživela je krah, a političar je ostao sam u porodičnoj kući. Naslednici su, kako to obično biva, otišli na svoju stranu, a Čeda Jovanović ne krije da mu razdvojenost od njih teško pada.
NAJČITANIJA VIJEST:
Dodik na skupu u Beogradu: “Stabilna Srbija je ključna za opstanak RS-a”
Video pogledajte OVDJE.
Informer.rs