Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Poruke koje kidaju dušu skrivene na telefonu mlade mame (23), zbog njih se ubila: Zabilježena svaka uvreda

    Poruke koje kidaju dušu skrivene na telefonu mlade mame (23), zbog njih se ubila: Zabilježena svaka uvreda

    January 19, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Kiena Daves (23) izvršila je samoubistvo u julu 2022. godine jer je unazad mesecima trpela zlostavljanje od partnera Rajana Velingsa, a o toma kakvu torturu je trpela, zabeležila je u beleškama u svom telefonu.

    Rajan je oslobođen optužbi za ubistvo iz nehata, a proglašen krivim je za napad i kontrolu koju je vršio nad svojom bivšom verenicom. Rođaci tragično nastradale mlade mame kažu da su devastirani presudom i sve vreme su plakali dok je sudija čitala. Rajan Velings (30) se tokom izricanja presude nasmejao i uputio poljubac svojoj novoj devojci.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    NOVI DEČKO MILICE TODOROVIĆ JE IZ HRVATSKE “Vozi BENTLI, naočit je”, evo koliko ON IMA GODINA i iz kog je grada: “Ne razdvajaju se”

    Napaćena devojka je zlostavljanje pretočila u poruke u okviru liste za kupovinu. U beleškama se jasno vidi da počinju kao spisak za prodavnicu ali se nastavljaju sa jako teškim i emotivnim ispovestima, piše Metro.

    Ona je pisala apsolutno svaku rečenicu koju joj je partner Rajan uputio tokom dve godine duge agonije. Na početku beleške piše “hrana-paradajz”, a zatim se nizu uvrede: “Misliš da si bolja od svih”; “Ti si zavisnica”; “Ništa nisi imala”; “Ceo život si provela u jeb**u”, piše Mirror.

    I tako je Kiena pisala i nizala uvredu za uvredom, sve dok nije preduzela nešto i oduzela sebi život. Ona je u oproštajnoj poruci istakla da ju je “Rajan Velings ubio”.

    Podsetimo, porotnicima je rečeno da su njegovo nasilje, maltretiranje i zlostavljanje iscrpili Kienu, čineći je ranjivijom da sebi oduzme život. Napad koji je bio odlučujući u nameri da se Kiena ubije dogodio se 11. jula, 11 dana pre nego što ju je voz pregazio. Nakon napada, na lice mesta je upućena policijska jedinica koja je u kući zatekla krvavu scenu.

    “Bilo je krvi na podu u hodniku”, rekla je policijska službenica Stefani Sojer, koja je prva ušla u Kieninu kuću u Flitvudu u Lankaširu, piše Metro.

    “Kiena je sedela na podu sa otvorenim vratima, ćerka joj je bila između nogu. Bila je sva od krvi, po rukama, po licu. Bila je uznemirena i plakala je. Imala je posekotinu na desnoj strani glave. U kupatilu je bio polomljen držač za peškire”, objasnila je.

    Čim su se upoznali veza postala intezivna
    Par se upoznao u januaru 2020. godine i tada je počela “intenzivna i emotivno isrpljujuća” veza. Rajan je istetovirao Kienino ime i lice na svom telu nedelju dana nakon prvog susreta sa njom i predložio brak u roku od tri meseca.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Nestala Maida Morić (14) iz Sarajeva: Već četiri dana udaljena od kuće, porodica moli za pomoć

    Muškarac na sudu poriče da ju je napao, a njegovi advokati kažu da je ona bila “problematična” žena, čiji su problemi sa mentalnim zdravljem prethodili upoznavanju s njim, a njena odluka da se ubije bila je rezultat “više faktora”.

    (Telegraf.rs)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Korona i dalje mutira, a 2 nove varijante izazivaju promuklost! Evo što kažu hrvatski stručnjaci

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Vraćamo redovan vojni rok: Vučić nakon sastanka sa vojnim vrhom

    June 30, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Kristina Obradović (19) iz Loznice imala je samo 14 godina kada je ostala u invalidskim…

    OVO SU MLADIĆI KOJI SU ŽIVI IZGORJELI NA PUTU! Jurcali 185 km/h u tek kupljenom autu: Udarili u cijevi od toplane, svjedoci otkrili JEZIVE DETALJE

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Korona i dalje mutira, a 2 nove varijante izazivaju promuklost! Evo što kažu hrvatski stručnjaci

    June 30, 2025
    Najnovije

    Korona i dalje mutira, a 2 nove varijante izazivaju promuklost! Evo što kažu hrvatski stručnjaci

    June 30, 2025

    Kristina je ispričala da ju je deda gurnuo sa terase. Poslije 5 godina još se bori da ustane iz kolica

    June 30, 2025

    Vraćamo redovan vojni rok: Vučić nakon sastanka sa vojnim vrhom

    June 30, 2025

    Saznao da mu je majka umrla, pa poginuo u nezgodi: Ovo je Slaviša (28)

    June 30, 2025

    DRAGANA KATIĆ SAOPŠTILA VIJEST O ŽIKI JAKŠIĆU USRED FINALA “NIKAD NIJE KASNO”, NIJE ISTO BEZ NJEGA: “SLUŠAJ KOLIKO TE VOLIMO!”

    June 30, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Otkriveno od čega je preminuo dr. Solaković, ljekar koji je živio zdravo

    June 29, 2025

    Bosna i Hercegovina ostala bez najuglednijeg ljekara: Preminuo prof. dr. Emir Solaković Bosna i Hercegovina…

    Voditelj izgubio bitku sa opakom bolešću

    June 27, 2025

    Poznat termin dženaze poznatom doktoru: Prof. dr Emir Solaković preselio na Ahiret

    June 29, 2025

    Gosti maltretirali konobaricu a onda je došao gazda: Pogledajte kako su mangupi prošli

    June 29, 2025

    Preminula učenica (17) Gimnazije na ekskurziji: Kćerka uglednih ljekara, oglasila se i škola! Nezapamćena tragedija potresla region!

    June 27, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    ILEA – unikatne torbe vrhunskog dizajna sada uz 50 % popusta na sportski asortiman

    June 28, 2025

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.