Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » SAOPŠTILA SAM DJECI DA UMIREM: Nada Obrić se rasplakala u emisiji uživo, otkrila sve o bolesti

    SAOPŠTILA SAM DJECI DA UMIREM: Nada Obrić se rasplakala u emisiji uživo, otkrila sve o bolesti

    September 10, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Pevačica se rasplakala u emisiji uživo

    Pevačica Nada Obrić nedavno je javno ispričala sve o svojoj borbi sa čak tri različite vrste karcinoma.

    Njena najveća snaga dolazila je od podrške njenih najbližih, a detalji njene lavovske bitke rasplakali su mnoge.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Meteorolozi objavili kada se u BiH očekuje veće zahlađenje, moguć i prvi snijeg

    – Ja sam divno. Šta mi fali? Stvari koje su se meni izdešavale da sam preživela tri karcinoma na tri mesta, a jedan s drugim veze nema. To je tog momenta svest da li ideš ili ostaješ, borba je strašna pred tobom. Noći provodite u razgovoru sa sobom. Svakom čoveku preporučujem da je najstrašnije da padne. Naprotiv, ja kad sam saznala za dijagnozu, u ponedeljak saznajem, u četvrtak sam imala operaciju. Kad dođe noć i legneš sama sa sobom onda je frka u glavi. Tu su deca i kad vidiš koliko se deca bore da ne prihvate tu činjenicu, onda se u nekim momentima ne zna da li oni teše mene ili ja njih. Tu želju i rešenost da mi pomognu po svaku cenu u tim strašnim noćima kad mislite da ne možete više ne mogu da opišem… Posebno posle hemioterapija, ja sam spala na 45 kilograma. Nisam mogla da šetam, da hodam… Ja sam išla sama da ćerka ne vidi. Ista neverica, isti strah, ista ljutnja. Ista molba Bogu, sve je isto – pričala je Nada kroz suze i dodala:

    – U takvoj situaciji je najbitnije da ste u sigurnim rukama lekara. Deca su mene tako razmazila, shvatila sam kako sam odgojila sjajne ljude. Mirna ću da odem kad dođe vreme za to. Ja se još ne dam… Čovek mora da naše razlog da se bori. Neverovatno je kako čovek shvati koliko je život lep. Pronađite motiv zbog kojeg ćete se dići. Molim gledaoce da idu kod lekara čim primete da im nije dobro. Divno je ako vam kažu da vam nije ništa. Inat me je vodio kroz čitav život, ali onaj pozitivan. Život me nije mazio, ali sam uvek imala neki pozitivni inat – poručuje pevačica u emisiji “Premijera”.

    Nakon ginekološkog karcinoma, usledio je melanom, a onda i karcinom bešike.

    Nada Obrić je za dve godine imala četiri operacije i izvađena joj je bešika, pa je podelila iskustvo sa hemioterapijom.

    – Nakon prvog karcinoma koji sam imala ’99. godine, imala sam 26 zračenja, a sada sam imala osam hemoterapija i onkolog, doktorka koja me je vodila u tim hemioterapijama, rekla je sestri koja radi s njom:’ Ja se ove žene bojim’, a zgranuta sestra je pitala: ‘Zašto, pa ona je baš divna žena’. Kaže doktorka:’Ne, ne, ja se nje bojim, ona dolazi na hemioterapije i kad odlazi sa hemioterapije kao da dolazi na kafu’ – ispričala je pevačica.

    Pevačica je rekla i da je među pacijentima bila jedina kojoj nije opala kosa. Mučninu je ipak osećala, kao i umor i sve poznate prateće manifestacije hemioterapije:

    – Naravno da je bilo svega. Ja sam samo ljudsko biće i ništa više od toga. Međutim, kad sam ja videla oči moje dece i koliko su se oni borili da meni ne pokažu u kakvom sam stanju, onda sam ja isto toliko se borila da ne pokažem njima koliko mi je teško – kroz suze je ispričala prisećajući se svih detalja.

    – Sve su krili od mene, trudili se da sakriju ali u tim situacijama se čoveku valjda svaka pora pretvori u uho i u oči, i čujete i što ne treba, i što nećete i vidite što ne treba i nećete, i ja sam čula kad sa lekarom pričaju da je meni bilo ostalo još mesec i po – dva života – dodala je.

    Međutim njoj to niko nije direktno rekao.

    – Ja sam rekla deci tad, bila sam sigurna da ću da umrem. Ta borba i u njima i u meni je u stvari pomogla i njima i meni – ispričala je.

    Pevačica je potvrdila da joj je porodica zaista bila najveća podrška i posebno istakla jedan izuzetan momenat:

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Otac Anela Ahmedhodžića otvorio dušu: On više nije moj sin, okrenuli su ga loši ljudi

    – Moja unuka mi je napisala poruku koju čuvam, naravno, koja je možda u jednom momentu bila presudna za moju borbu. Znate kad od svoje unuke, koja je sada treći razred gimnazije, doživite tako da vam napiše da jednostavno poslednji atom snage u sebi morate da date da uživate sa njom i u njoj – otkrila je poznata pevačica.

    Nada je savetovala sve da slušaju svoje telo.

    – Daje vam Bog neki signal, daje vam organizam neki signal. Čim posumnjate na nešto otidite da vam lekar kaže da vam nije ništa – dala je savet Nada Obrić u emisiji “Magazin In”.

    alo.rs

    BONUS VIDEO:

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Tomo Spahović se “slomio” nakon sahrane brata Benjamina: “Nikad nisam vidio toliko ljudi, eto kakav je čovjek”

    June 2, 2025

    Tragedija u BiH: Preminuo dječak na kojeg je pao gol u Ajdinovićima

    June 2, 2025

    Čekala da se Dragana Mirković razvede: Seka otkrila šta joj je uradio Toni Bijelić

    June 2, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    Čestitamo! David Dragojević je postao tata! Sinu je dao ime kakvo nema niko u Srbiji…

    June 1, 2025

    Nekadašnji rijaliti veteran David Dragojević je podelio lepe vesti na društvenim mrežama. NAJČITANIJA VIJEST: “SVE…

    TRAGEDIJA ZAVILA GRAD U CRNO Otac (58) ubio sina sa autizmom, psa pa sebe, pored njih pronađena i kćerka (20), PRIJE GODINU DANA U ISTOJ KUĆI UBILA SE I MAJKA

    June 2, 2025

    Tomo Spahović se “slomio” nakon sahrane brata Benjamina: “Nikad nisam vidio toliko ljudi, eto kakav je čovjek”

    June 1, 2025

    MUŠKARAC POGINUO TOKOM PARAGLAJDINGA Užas na popularnom ljetovalištu: Srušio se i pao u vodu, nije mu bilo spasa

    June 1, 2025

    Donosimo vam video: Klanjana dženaza Benjaminu Spahoviću Benji na Hambinoj Carini

    June 1, 2025
    Najnovije

    Tomo Spahović se “slomio” nakon sahrane brata Benjamina: “Nikad nisam vidio toliko ljudi, eto kakav je čovjek”

    June 2, 2025

    Tragedija u BiH: Preminuo dječak na kojeg je pao gol u Ajdinovićima

    June 2, 2025

    Čekala da se Dragana Mirković razvede: Seka otkrila šta joj je uradio Toni Bijelić

    June 2, 2025

    Tuga u Sarajevu: Preminula medicinska radnica Selmedina Zec

    June 2, 2025

    TRAGEDIJA ZAVILA GRAD U CRNO Otac (58) ubio sina sa autizmom, psa pa sebe, pored njih pronađena i kćerka (20), PRIJE GODINU DANA U ISTOJ KUĆI UBILA SE I MAJKA

    June 2, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    (UZNEMIRUJUĆE) Snimljen trenutak smrti tinejdžerke (19) u Budvi: Odvezala se, a zatim pala sa 50 metara

    May 28, 2025

    Policija istražuje slučaj kako bi utvrdila uzrok nesreće. Na društvenim mrežama pojavio se snimak incidenta,…

    Otac Izo se jedva odvojio od tabuta sina, braća neutješna

    May 31, 2025

    Detalji parasailing nesreće u Budvi: Sajla nije pukla, djevojka sama iskočila iz korpe

    May 28, 2025

    Tuga u Sarajevu: Klanjana dženaza Benjaminu Spahoviću

    May 31, 2025

    Horor u Budvi: Pojavio se snimak pada Novosađanke tokom parasejlinga

    May 29, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025

    REVOLUCIJA U AUTO INDUSTRIJI STIŽE IZ BOSNE I HERCEGOVINE!

    May 23, 2025

    Sofija Vučetić ponijela titulu najuspješnije preduzetnice Crne Gore na “Beauty & Health ’25”

    May 21, 2025

    PREGO LUX: Porodični odmor iz snova već od 29,99€ po osobi!

    May 19, 2025

    Proglašeni dobitnici glavnih nagrada HELL promocije – Mercedes AMG A35 i Kawasaki Eliminator 500 otišli u Sarajevo i Trebinje

    May 15, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.