Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » “TEŠKO DIŠEM” Naša pjevačica (41) o borbi sa kancerom: “Rekli su mi da mi je ostalo šest mjeseci života”

    “TEŠKO DIŠEM” Naša pjevačica (41) o borbi sa kancerom: “Rekli su mi da mi je ostalo šest mjeseci života”

    April 9, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Pevačica Harijeta Simić nedavno je govorila o borbi sa karcinoma dojke, koji se proširio na vrat, pa i na pluća.

    Naime, pevačica Harijeta Simić, kojoj je umetničko ime Harina, se bori sa opakom bolešću, a za domaće medije je pričala kroz šta prolazi.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    POTRESNE SCENE SA NASTUPA Dragana Mirković u suzama, PLAKALA I JECALA, PA KLEKNULA NA BINU: Nakon kraha braka ređaju se komentari podrške (VIDEO)

    Nakon operacije kada su mi odstranili dojku, išla sam na hemoterapije i rekli su mi da sam zdrava, međutim samo dva meseca nakon, otišla sam na kontrolu i lekarka mi je pronašla metastaze na vratu – rekla je Harijeta.

    Odmah je usledila operacija, a Harijeta je nakon operacije iz nepoznatog razloga počela da kašlje i kašalj je bio sve gori, zbog čega je dobila antibiotike u ogromnim količinama.

    • Ništa mi nije pomoglo, a onda sam otišla na snimanje pluća i pronašli su mi da su mi metastaze po celim plućima. Ja imam osećaj kao da mi je tona na grudima, teško dišem – rekla je pevačica za “Hype”, kojoj je na žalost majka umrla jer se nije izborila sa istom bolešću sa kojom se sama Harijeta bori.
    • Plašim se da ću završiti kao moja majka. Ona je umrla u 49. godini, ja sada imam 41 – rekla je uplašena Simićeva.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    DVA RAZLOGA ZAŠTO UBICE NE ŽELE DA KAŽU GDJE JE TIJELO DANKE ILIĆ Priznali zločin, ali lokaciju kriju: Obje teorije BUDE JEZU

    • Sada sam četvrti stepen metastaze. Rekli su mi u jednom momentu da imam još šest meseci života. Pila sam petrolej, kanabis ulje, sve što sam čula, ja sam pila da mi pomogne – rekla je za Telegraf.rs.

    “Imala sam rane po glavi i telu, prošla sam kroz pakao”
    Harijeta je, nedavno, za “Blic” ispričala svoju tešku sudbinu i ovim putem zamolila sve ljude dobre volje da joj putem Instagrama pomognu ukoliko imaju mogućnost.

    – Kada sam saznala da imam karcinom bukvalno sam pobegla iz Švedske gde sam bila kod supruga. Trebalo mi je tri meseca da izvadim papire da bih dobila hemioterapiju, zbog koje mi je opala kosa. Imala sam rane po glavi i telu, prošla sam kroz pakao. Htela sam da dignem ruke od svega. Deset meseci mi nisu rekli da imam metastaze, pila sam kanabisovo ulje, čajeve, što je verovatno delovalo – rekla je Harijeta.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    UDARNO! Ovo je novi pravac potrage za tijelom Danke Ilić!

    blic.rs

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Velika tuga: Elvis Ramić tragično izgubio život, iza njega ostale supruga i tri maloljetne kćerke

    July 23, 2026

    IZBO ŽENU, PA JE ZAPALIO! Horor u tržnom centru: Sve vrvi od policije, napadač uhapšen nedaleko od mjesta jezivog zločina

    July 23, 2026

    VIDEO / IZBO ŽENU, PA JE ZAPALIO! Horor u tržnom centru: Sve vrvi od policije, napadač uhapšen nedaleko od mjesta jezivog zločina

    July 23, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Evo koje ime je Edita Aradinović dala kćerki! Kratko je i ima moćno značenje (FOTO)

    July 23, 2026

    Ova radosna vest obradovala je Editinu porodicu, koja se spremala za slavlje. Pevačica Edita Aradinović…

    Poznat termin dženaze Zijadi Uzunović koju je suprug Amir brutalno ubio

    July 23, 2026

    “Ona je to iskoristila” Darko Lazić o spornoj slici sa Albankom: “Nisam znao šta taj simbol znači…”

    July 22, 2026

    Drama kod Srebrenika: Automobil sletio s ceste u kanal, vozača nema

    July 23, 2026

    Stravična nesreća u BiH: Traktor se prevrnuo, muškarac poginuo

    July 23, 2026
    Najnovije

    Velika tuga: Elvis Ramić tragično izgubio život, iza njega ostale supruga i tri maloljetne kćerke

    July 23, 2026

    IZBO ŽENU, PA JE ZAPALIO! Horor u tržnom centru: Sve vrvi od policije, napadač uhapšen nedaleko od mjesta jezivog zločina

    July 23, 2026

    VIDEO / IZBO ŽENU, PA JE ZAPALIO! Horor u tržnom centru: Sve vrvi od policije, napadač uhapšen nedaleko od mjesta jezivog zločina

    July 23, 2026

    OVO JE OSUMNJIČENI ZA UBISTVO SRPKINJE VERE (41) Bodibilder je brutalno ubio, pa ostavio tijelo u kolima?! Isplivali detalji jezivog zločina

    July 23, 2026

    Užas! Tinejdžeru (15) pozlilo na bazenu, umro nekoliko dana kasnije

    July 23, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Pjevač se pomirio sa bivšom ženom! Nakon što je prevario i ljubavnici napravio dijete ponovo zajedno

    July 18, 2026

    Ponovo zajedno! Goga Gačić (Babić) i Marko Gačić ponovo zajedno, ali na bini! Iako su…

    Otkriven identitet žrtve: Poznato koga je usmrtio državljanin BiH za kojim traga policija

    July 20, 2026

    Više osoba se tuklo na putu Sarajevo – Sokolac, saobraćaj obustavljen: U koloni i vozilo na kojem je zastava BiH

    July 21, 2026

    Maloljetni sin završio u Domu zdravlja nakon što je vidio tijelo majke Zijade: Kasnije ga preuzeo Centar za socijalni rad

    July 20, 2026

    KLIMA-UREĐAJ USMRTIO ADVOKATA I NJEGOVU DJEVOJKU! Anastasija se sa dečkom ugušila u kolima, majka vrištala zbog užasne scene: “Izgubila sam svoju djevojčicu!

    July 18, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Kpi.ba je počeo s radom: Nova adresa za brzu i jednostavnu kupoprodaju vozila, dijelova i opreme

    July 8, 2026

    Luksuz kakav zaslužujete – otkrijte zašto je Villa Verona među najpoželjnijim vilama u Hercegovini, uz poseban popust na višednevni boravak

    July 7, 2026

    Jedini u BiH koji ženama s alopecijom vraćaju nadu – Swisskosa donosi rješenja koja vraćaju samopouzdanje i mijenja život

    July 2, 2026

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.